Skvělá poloha v centru, výborná cena

Příjemné ubytování v historickém centru města Olomouc - přesně zde je náš Penzion U Anděla ***. Penzion se nachází v klidném prostředí, obklopen krásnými starými uličkami.

Celoročně nabízíme ubytování v Penzionu U Anděla ***, jehož celková kapacita je 22 osob. Vybrat si u nás můžete z těchto možností ubytování:

- tří 2-lůžkových pokojů s manželskou postelí (Pokoje č. 1, 2 a 3),
- jednoho 2-lůžkového pokoje s manželskou postelí a dvěma přistýlkami (Pokoj č. 4),
- jednoho 2-lůžkového pokoje s manželskou postelí a dvěma přistýlkami (Pokoj č. 5),
- dvou 2-lůžkových apartmánů s manželskou postelí a dvěma přistýlkami (Pokoje č. 6 a 7).

Každý pokoj i apartmán je vybaven totožně - příslušným počtem lůžek a televizorem. V každém pokoji i apartmánu se nachází vlastní koupelna. V Pokojích č. 4, č. 5 a č. 6 je s vanou, v ostatních se sprchovým koutem. Kromě pokoje č. 3 si v každé ubytovací jednotce můžete uvařit jídla v kuchyňském koutku, který obsahuje keramickou varnou desku, ledničku, mikrovlnnou troubu a rychlovarnou konvici. Pokoj č. 1 je dovybaven terasou s posezením, Pokoj č. 3 balkonem s posezením.

V přízemí penzionu Vás s radostí ubytujeme. Víme Vám nabídnout možnost platby kartou. Na požádání je možné zajistit oprání prádla, zapůjčení žehličky a také dětské postýlky. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet. V blízké restauraci poskytujeme možnost celodenního stravování. Parkování je do 100 m od ubytování. Těšíme se na Vás!

Nabídka aktivit: Doporučujeme navštívit Katedrálu svatého Václava, Olomoucký orloj i ZOO. Plavání je možné na místním plaveckém stadionu nebo v místním aquaparku. Milovníky aut potěší prohlídka muzea Veteran Arena. Zajímavá je také expozice v Hanáckém skanzenu. V zimě si zalyžujete na svazích středisek Ski areálu Hlubočky i Skiareálu Hrubá Voda.