Komfortný penzión v centru města

Penzion a kavárna U dubu se nachází v centru města Nový Jičín v Podbeskytskej pahorkatině. Vítáni jsou u nás všichni hosté, ať už jste obchodní cestující, rodinky nebo skupinky přátel.

Nový Jičín je historické město, které Vám nabídne zajímavé zákoutí, například Masarykovo náměstí a přilehlé uličky. Za zmínku stojí i Novojičínské muzeum sídlící v Žerotínském zámku. I když jste ubytováni v městě, můžete vyrazit na turistiku do nedalekých Beskyd a vychutnat si čerstvý vzduch. Za letní zábavou netřeba chodit daleko, vyřádit se můžete na městském koupališti nebo při přírodní vodní nádrži Čerťák. Sportovce potěší cyklostezka s délkou téměř 10 km, kterou využívají i bruslaři a v zimě běžkaři. Zimní sporty pro malé i velké poskytuje lyžařský areál na Svinci.

Celoročně Vám nabízíme ubytování s celkovou kapacitou pro 19 hostů. Vybrat si můžete z těchto pokojů:
- jeden 1-lůžkový pokoj se samostatným lůžkem,
- šest 2-lůžkových pokojů, každý se dvěma samostatnými lůžky,
- jeden 3-lůžkový pokoj se třemi samostatnými lůžky,
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem.

Na každém z pokojů je Vám k dispozici televize se satelitním příjmem, menší pracovní stůl, židle, chladnička s mrazákem a mikrovlnná trouba. Na požádání Vám zapůjčíme i nádobí a rychlovarnou konvici. Ke každému pokoji přísluší koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Pro hosty jsou připraveny ručníky. V celém objektu je zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet.

Recepce penzionu je otevřena od pondělí do pátku od 14:00 do 20:00 hod.. V přízemí penzionu najdete kavárnu se stejnými otevíracími hodinami, kde si můžete během týdne objednat snídaně nebo posedět při lahodném nápoji. V letních měsících je otevřena i terasa. Parkování pro 5 aut je umožněno přímo u objektu. Přijďte si odpočinout do Penzionu U dubu a užijte si atmosféru historického města.