Skvělé pokoje, přímo v golfovém areálu

Ani ne 5 minut od nás si můžete výborně zalyžovat i snowboardovat na upravovaných svazích střediska Mladé Buky.

Zveme Vás do našeho Penzionu U Golfu, který se nachází na okraji městečka Mladé Buky, v okrese Trutnov v Královéhradeckém kraji. Ubytování se nachází přímo u 18-jamkového golfového hřiště s úžasnými výhledy na panorama Východních Krkonoš. Naší velkou devizou je také skvělá poloha blízko cyklostras.

Pokud máte rádi aktivnější dovolenou, doporučujeme naplánovat si výlety do přírody Krkonoš pěšky i na kole. Zajímavá může být pro Vás také jízda na koni v blízké jízdárně. K oblíbeným cílům turistů patří Adršpašské a Teplické skály, ZOO Dvůr Králové i Jánské Lázně. Ani ne 5 minut od nás si můžete výborně zalyžovat i snowboardovat na upravovaných svazích střediska Mladé Buky. V blízkosti můžete využívat i areály v místech Janské Lázně, Prkenný Důl a Černý Důl.

Celoročně nabízíme ubytování v Penzionu U Golfu, jehož kapacita je přizpůsobena pro 8 hostů. Vybrat si u nás můžete z těchto ubytovacích jednotek:
- dvou nadstandardních velkých 4-lůžkových pokojů s galerii.

Každý nadstandardní pokoj je vybaven manželskou postelí v přízemí pokoje a dvěma samostatnými lůžky v patrové galerii pokoje. Ve výbavě nadstandardního pokoje nechybí také televizor se satelitním příjmem a vlastní moderní sociální zařízení - koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V prostorách penzionu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet zdarma.

V přízemí penzionu si s radostí můžete vychutnat výbornou snídani. V exteriéru je k dispozici terasa s posezením. Jen v našem penzionu je umístěn golfový indoor o velikosti 60 m2. Během nepříznivého počasí tak můžete trénovat Vaše golfové dovednosti. Začínajícím golfistům víme zapůjčit výbavu - hole, míčky i tréninkové pomůcky. U nás poskytujeme možnost uchovat kola, lyže i půjčení dětské postýlky. Těšíme se na Vás!