Cenově výhodné pokoje u lesoparku

Penzion u Háje leží v blízkosti lesa ve vesnici Dvorce, která je místní částí středočeského města Lysá nad Labem, v okrese Nymburk.

Penzion leží jen několik metrů od lesoparku, ve kterém se napojíte na síť cyklostezek. Ve městě Lysá nad Labem se pravidelně konají veletrhy a dostihové závody. Milovníci historie se vydají do skanzenů Přerov nad Labem a Kouřim. S dětmi se určitě vyberte do Parku Mirakulum Milovice. V Lete se osvěžíte v některém z jezer v okolí (Ostrá, Sadská, Mezi mosty) nebo na koupališti (Všejany, Nymburk, Úvaly).

Během celého roku Vás přivítáme v penzionu s celkovou kapacitou pro 11 hostů. Ubytování poskytujeme v pěti pokojích, na výběr máte:
- jednolůžkový pokoj,
- dvoulůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky,
- dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí,
- třílůžkový pokoj se třemi samostatnými lůžky,
- třílůžkový pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem.

Všechny pokoje disponují televizí a pracovním nebo konferenčním stolem se židlemi. Poslouží Vám společná koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta s umyvadlem. Využít můžete také kuchyňský kout s lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V přízemí penzionu se nachází restaurace. Po dohodě je možné zajistit stravování dle Vašeho výběru. V objektu najdete i sál, který si můžete po dohodě pronajmout. Pokud tento sál není zrovna využíván, je možné zde uložit kola. Parkování pro dvě auta je umožněno přímo u penzionu. Těšíme se na Vás v Penzionu u Háje.