Klid přímo na náměstí, výhodná cena

Přijďte a ubytujte se v historickém centru města Klatovy, asi 20 metrů od náměstí na pěší zóně v našem rodinném Penzionu U Hejtmana **.

Penzion U Hejtmana ** poskytuje zázemí pro celkem 20 osob. Ubytovat se u nás můžete celkem těchto 7 pokojích:
- tří 2-lůžkových s oddělenými lůžky, které je možné spojit i do dvojlůžka,
- dvou 3-lůžkových s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- jednom 4-lůžkovém s manželskou postelí a dvěma lůžky,
- jednom rodinném 4-lůžkovém pokoji se dvěma ložnicemi, kde v obou jsou dvě oddělená lůžka.

V každém pokoji se nachází televize, lednice, rychlovarná konvice a vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Některé pokoje jsou dovybaveny kuchyňským koutem s el. vařičem, mikrovlnnou troubou a posezením - při výběru těchto je potřeba jejich nahlásit při objednávání. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet.

Během teplejších dnů si můžete odpočinout na naší terase s posezením. Na recepci Vás s radostí ubytujeme i Vám doporučíme tipy na výlety. Po dohodě Vám přichystáme dětskou postýlku. Parkování vozidel je na našem hlídaném parkovišti do 100 metrů (zpoplatněno). Těšíme se na to, jak prožijete krásný čas u nás!

Pokud budete chtít poznávat okolí, určitě se vydejte na zmrzlinu nebo kávičku do historického centra města (20 m). Právě zde se nachází také Černá věž. Dobře padnou i výhledy z Rozhledny Klatovská hůrka nebo procházka po stezce v korunách stromů. Koupání je ideální v bazénech místního koupaliště nebo na koupališti Úžlebec. Pro nadšence do prohlídek je k dispozici několik muzeí na okolí. Lyžování je fajn na svazích střediska Ski Kocourov.