Penzión s restaurací na samotě u lesa

Penzion U kamenného kola stojí na samotě v lese u Křtinského potoku v blízkosti obce Adamov, v okrese Blansko, v Jihomoravském kraji. Penzion je obklopen lesy přírodní rezervace Moravský kras.

Pokud se chcete podívat do podzemí vyberte si některou z mnoha jeskyní (Výpustek, Balcarka, Kateřinská jeskyně, Punkevní jeskyně nebo Sloupsko-šošůvské jeskyně), pokud si naopak chcete vychutnat výhled shora, vydejte se k rozhlednám Alexandra, Babí lom nebo Ostrá horka. Pokud Vás baví historie přímo v Adamově si můžete prohlédnout zámek. V okolí stojí několik historických budov, zámky Rájec nad Svitavou a Černá hora a hrady Špilberk a Nový hrad u Blanska. Doporučujeme Vám i výlet do Brna, kde si můžete prohlédnout historické památky, zoologickou zahradu i dvě botanické zahrady a Centrum léčivých rostlin. V létě si užijete zábavu v Aquaparku Blansko a Aquapark Kuřim je v provozu po celý rok. Pokud se u nás ubytujete v zimě, můžete si zasportovat v Ski areálu Klínek.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro minimálně 21 hostů. Ubytovat se můžete v některém z těchto pokojů:
- 3-lůžkovém pokoji se třemi samostatnými lůžky,
- 4-lůžkovém pokoji s palandou a dvěma samostatnými lůžky, v přízemí (bezbariérový přístup),
- 4-lůžkovém pokoji s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- 5-lůžkovém pokoji s manželskou postelí, palandou a vyvýšeným lůžkem, v přízemí (bezbariérový přístup),
- 5-lůžkovém pokoji s palandou a třemi samostatnými lůžky.

Některé ze samostatných lůžek jsou vyvýšené. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

V penzionu najdete společenskou místnost se sedací soupravou a společenskými hrami, včetně kulečníku. K penzionu patří i restaurace s terasou, která je Vám k dispozici během celého dne. Snídaně jsou zahrnuty v ceně pobytu, doobjednat si můžete polopenzi nebo plnou penzi. Dobré jídlo si připravíte i na vnějším krbu na terase, kde můžete grilovat. U penzionu najdete tenisové hřiště, kde si zahrajete také volejbal, rovněž jsou zde pro Vás ruské kuželky nebo petangue. Na odkládání kol využijete technickou místnost přímo v budově, až 10 aut zaparkujete u penzionu.

Pokud si Vaši ideální dovolenou představujete v penzionu obklopeném klidným lesem, Penzion U kamenného kola bude pro Vás tou správnou volbou. Rádi Vás u nás přivítáme.

Prosíme hosty aby se hlásili na pobyt minimálně 2 dny předem.