Penzion v klidné části vesnice

Penzion U Kaštanu je situován v tiché části vesnice Krásná, v obci Pěnčín, v okrese Jablonec nad Nisou.

Nádherná okolní příroda Vás zláká na procházky, turistiku nebo výlety na kole. Pohled na okolní přírodu z výšky, si můžete vychutnávat na Rozhlédni Černá Studnice. Doporučujeme se vydat na výlet k zajímavé dřevěné stavbě Kittelův dům (Burk), do městskými muzea v Žamberku, Dělostřelecké Tvrze Hanička, hrad Litice nad Orlicí, Kolowratského zámku, Zámku Podštejn a pod. Dětičky se nadchnou kozí farmě se zvířátky v obci Pěnčín nebo ukázce výroby korálků. Obec je také známá svou výstavou "Svátek jablka", jde o novodobou tradici, na které si můžete prohlédnout až 300 různých odrůd jablek. V zimě si skvělou lyžovačku vychutnáte na svazích lyžařských středisek Ski areál Zdobnice, Dluhoňovice a mnoho jiných v okolí.

V našem Penzionu U Kaštanu Vás ubytujeme během celého roku. Penzion poskytuje ubytování pro 14 osob. Ubytovat se můžete v jedném 2-lůžkovém pokoji a ve třech 4-lůžkových pokojích, každý se samostatnými lůžky. Dvoulůžkový pokoj je dovybaven rychlovarnou konvicí a čtyřlůžkový pokoj kuchyňským koutem s jídelním posezením, keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazákem. Samozřejmostí všech pokojů je vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, ručníky a toaletou. V celém objektu je pro hosty zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Venkovní posezení na terase (v létě) je dokonalé k vychutnání si výborného pobytu u nás. Nechybí ani gril, ohniště a venkovní posezení. Příjemně posedět si můžete i v salonku. Volné chvíle si zkrátíte hrou šipky. Dětičky se potěší dětské houpačce. Lyže a kola si uskladníte v prostoru na to vyhrazeném. Vaše auta si můžete zaparkovat přímo u objektu. Těšíme se na Vaši návštěvu.