Moderně zařízený penzion s restaurací

Penzion U komína v městě Znojmo, na jižní Moravě. Město leží na levém břehu řeky Dyje, která sem láká vodáky, historické centrum města je zajímavé pro turisty. Penzion stojí jen 2 km od centra města.

Znojmo je hlavním městem Znojemské vinařské podoblasti. Na požádání pro Vás zajistíme degustaci vín v nedaleké vinném sklípku. Město je plné památek, jako sakrálních tak i světských. K těm nejvýznamnějším patří Rotunda sv. Kateřiny z 12. století, barokní zámek, radniční věž, hrad a znojemské podzemí, které se datuje až do 13. - 17. století. Pokud jste nadšenci cyklistického sportu, vyberete si některou z mnoha tras, které městem vedou (Znojemská vinařská, Trasa šesti měst, Greenways Praha - Wien a další). Za přírodou vyrazíte do Národního parku Podyjí, za vodou na známé koupaliště Louka nebo k Vranovské přehradě či Přehradě Jevišovce. Výlet si můžete naplánovat i do sousedního Rakouska, například do termálních lázní Laa.

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu, kde se v 12 pokojích může ubytovat celkem až 40 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- čtyři 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- čtyři 4-lůžkové pokoje s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- jeden 6-lůžkový pokoj se dvěma manželskými postelemi a dvěma samostatnými lůžky.

Každý pokoj je vybaven kromě lůžek i úložnými prostory, nočními stolky a na některých pokojích i pracovním stolem se židlí. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na požádání Vám do pokoje přidáme dětskou postýlku. V celém penzionu je pro Vás zajištěn bezplatný WiFi přístup na internet.

V penzionu se nachází restaurace, která je v provozu během celého dne. Zde je možné také uspořádat oslavy, menší svatby nebo firemní akce jako školení nebo workshopy (až pro 60 osob). V přízemí budovy najdete technickou místnost, která slouží také jako úschovna kol. K penzionu náleží 15 parkovacích míst.

Pokud hledáte klidné ubytování ve Znojmě, už jste ho našli. Rádi Vás přivítáme v Penzionu U komína!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty