Penzion s vířivkou na samotě v lese

Penzion U Kotle leží na samotě obklopen horami, poblíž horského rekreačního střediska Horní Mísečky, které patří k obci Vítkovice v Krkonoších. V blízkosti se nachází oblíbené lyžařské středisko Špindlerův mlýn.

Penzion stojí přímo na sjezdovce, hlavní atrakcí jsou zde zimní sporty, na své si však přijdou i turisté během celého roku. Ti se rádi vydávají, pěšky i na kole, na kratší nebo náročnější túry po hřebenech a údolích Krkonoš. Cyklisté na dlouhých trasách ocení cyklobus, který je sveze na části trasy. Ve středisku Špindlerův mlýn využijete celoročně aquapark, kde si zahrajete i minigolf. V letních měsících se zchladíte na koupalištích (Harrachov, Jablonec nad Jizerou, Zlatá Olešnice) nebo u přehrady Labská. Během lyžařské sezóny si můžete vybírat z mnoha sjezdovek, které jsou vhodné jak pro děti, tak i pro dospělé, ať už začátečníky nebo zkušené.

Během celého roku nabízíme ubytování v rodinném penzionu s celkovou kapacitou pro 62 hostů. V penzionu jsou Vám k dispozici tyto pokoje:

- dva 2-lůžkové pokoje Standard,
- jeden 4-lůžkový pokoj Standard,
- tři 2-lůžkové pokoje Plus,
- tři 3-lůžkové pokoje Plus,
- šest 3-lůžkových pokojů Nadstandard,
- jeden 4-lůžkový pokoj Nadstandard,
- jeden 4-lůžkový apartmán s jednou ložnicí,
- jeden 5-lůžkový mezonetový apartmán,
- jeden 6-lůžkový apartmán s 2 ložnicemi.

Pokoje Standard jsou vybaveny umyvadlem, v pokojích Plus je Vám k dispozici sprcha a umyvadlo a v pokojích Nadstandard a apartmánech se nachází koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V některých ubytovacích jednotkách využijete také pohovku, která může sloužit jako přistýlka. Pro nejmenší poskytneme na požádání dětskou postýlku a vysokou židličku. Hosté ubytováni v pokojích, které nedisponují koupelnou mohou využívat společnou koupelnu se sprchovým koutem a šest samostatných toalet.

V přízemí se nachází restaurace, kde se podávají jídla pro hosty, které jsou podle sezóny buďto zahrnuty v ceně nebo si je můžete přiobjednat (snídaně, polopenze, plná penze). V restauraci si také můžete zahrát stolní fotbal a pro děti je zde připraven menší dětský koutek, v hale zase najdete stůl na kulečník. Chvíle relaxu strávíte v sauně pro 3 osoby (za poplatek). V přízemí objektu a v části prvního patra je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet.

Venku si posedíte na terase s úžasným výhledem. Pokud Vám na čerstvém vzduchu vyhládne, připravte si dobroty na grilu nebo na ohništi. V exteriéru se nachází také vířivka, která je v provozu celoročně (za poplatek). Děti se během teplých měsíců vyhrají na pískovišti a houpačce, vy si zahrajete stolní tenis. V objektu je vyhrazený prostor pro úschovu kol a lyží. Parkování pro 10 aut je zajištěno přímo u penzionu, avšak od prosince do února je třeba parkovat na parkovišti vzdáleném asi 900 metrů, odkud Vás dovezeme snowmobilem (zpoplatněná služba).

Přijďte si užít kouzlo hor v Penzionu U Kotle. Rádi Vás u nás přivítáme.