Penzion v srdci šumavské přírody

Penzion U Lebedů stojí na samotě v blízkosti města Kašperské Hory. Penzion najdete přesně na hranici Plzeňského a Jihočeského kraje. Město je přirozeným centrem střední Šumavy.

Kašperské hory byly známé těžbou zlata a tak zde samozřejmě nechybí tematická naučná stezka Cestou zlatokopů. Více informací o těžbě ale i místní přírodě, historii a tradičních řemeslech se dozvíte v Muzeu Šumavy. Navštívit byste měli také barokní radnici na náměstí a kostel sv. Mikuláše. Návštěvníci si také rádi prohlédnou hrad Kašperk nebo vzdálenější hrad Velhartice, zámky Vimperk a Horažďovice či zříceniny Rabí a Prácheň. Milovníci vodních radovánek vyrazí na koupaliště Sušice nebo do Aquaparku Horažďovice. V zimě si užijete zábavu na svazích Ski areálu Kašperské hory, Skiareálu Nezdice nebo lyžařského areálu Zadov.

Během celého roku se můžete ubytovat v penzionu s celkovou kapacitou pro 22 hostů. K dispozici je Vám šest pokojů:
- dva 2-lůžkové s manželskou postelí, s toaletou a umyvadlem,
- dva 3-lůžkové se třemi samostatnými lůžky, s umyvadlem,
- dva 6-lůžkové s manželskou postelí a čtyřmi samostatnými lůžky, s toaletou a umyvadlem.

Všichni hosté využívají společné koupelny, dvě koupelny v suterénu (pánské) a dvě na patře (dámské), všechny vybaveny sprchovým koutem a toaletou. V případě pobytu s dětmi Vám poskytneme dětskou postýlku. V celém penzionu je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí penzionu je také restaurace, kde se podávají snídaně a večeře. Restaurace s terasou slouží také jako společenská místnost, nejmenší se zahrají v dětském koutku. V suterénu se nachází vinárna s krbem, kde si můžete posedět a vychutnat víno.

U penzionu najdete zastřešenou terasu s posezením, udírnou a ohništěm. Pokud jste rádi aktivní, zahrajete si na travnatém hřišti volejbal, fotbal či badminton, děti stráví volný čas na hřišti s prolézačkami a pískovištěm a velkou zábavou pro ně bude i naše farma, kde chováme například ovce a slepice. Při budově penzionu je umístěn vyhrazen uzamykatelný prostor pro úschovu kol a lyží. Parkovací místa jsou k dispozici pro 8 aut.

Dopřejte si odpočinek v klidném horském prostředí. Těšíme se na Vás v Penzionu u Lebedů!