Apartmány se sklípkem a zahradou

Penzion U sklípku naleznete v obci Vacenovice, v okrese Hodonín, v Jihomoravském kraji. Tato oblast je známá vinařstvím a borové lesy v okolí obce jsou příjemným místem na procházky nebo cyklistiku.

Vyberte se na výlet po některé z cyklistických tras v okolí, mnohé z nich jsou vhodné i na kolečkové bruslení. V blízkém lese natrefíte na asfaltovou cyklotrasu v délce 10 km. S trochu štěstí nebo trpělivosti najdete v lesích i houby. Ve Vacenovicích, jakož i v okolních obcích, se pravidelně konají různé kulturní akce, mnohokrát tradičního charakteru a často spojené s výrobou vína. Rovněž téměř v každé obci najdete několik vinných sklípků, kde Vás pozvou na ochutnávku místních vín. Přímo v obci je Vám k dispozici dětské hřiště (jen 150 m od penzionu). Z historických památek doporučujeme navštívit například zámky Milotice, Buchlov a samozřejmě i Lednicko-valtický areál. S dětmi se vyberte do ZOO v Hodoníně nebo do skanzenu ve Strážnici, kde je možná plavba lodí. Zajímavostí je možnost projet se na šlapací drezíně v Ratíškovicích. V letních vedrech najdete osvěžení na koupalištích ve Vracově, Kyjově, Dubňanech nebo Hodoníně. Pokud nás navštívíte v zimě, na lyžovačku si můžete zajít do Ski parku Osvětimany.

Během celého roku nabízíme ubytování pro 1 - 17 osob ve 3 apartmánech. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupinky turistů, cyklistů či motorkářů.

Apartmán č. 1 je studio vhodné pro 1 - 4 osoby, vybavené manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Apartmán č. 2 má kapacitu pro 1 - 5 osob, skládá se z ložnice s manželskou postelí a obývací místnosti se samostatným lůžkem a rozkládacím gaučem, který slouží jako dvoulůžko. V apartmánu č. 3 se může ubytovat 1 - 8 osob, tento apartmán disponuje dvěma ložnicemi s manželskou postelí a obývací místností se dvěma gauči, které po rozložení slouží jako dvě plnohodnotné dvoulůžka.

V každém apartmánu najdete kuchyňský kout, vybavený elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. Ve všech apartmánech najdete televizi. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Součástí penzionu je společenská místnost v suterénu - sklípek, kde jsou umístěny stoly a menší kuchyňský kout s lednicí a rychlovarnou konvicí. Zde je možné připravit na požádání raut. Na zahradě u penzionu si posedíte v altánku, kde si můžete na grilu připravit dobré jídlo. V létě se osvěžíte v menším nadzemním bazénu. Parkování pro 5 aut je možné přímo u penzionu. Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu U sklípku.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata