Hezký penzion v Jizerských horách

Teambuilding, školní tábor, rodinná dovolená či pobyt ve dvojici přímo v srdci Jizerských hor, rovnou pod Tanvaldským Špičákem v obci Albrechtice v Jizerských horách. Klidné místo obklopené zelení, skvělá dostupnost dopravními prostředky, výborná kuchyně i lyž. vlek jsou důvody, proč se ubytovat v našem Penzionu U Špičáku.

Celoročně se můžete ubytovat v některém z našich 17 pokojů. Kapacita ubytování je připravena pro 74 osob. Na výběr jsou:
- jeden 2-lůžkový pokoj Standard s manželskou postelí,
- dva 3-lůžkové pokoje Standard s manželskou postelí a jedním lůžkem,
- jeden 4-lůžkový pokoj Standard se dvěma manželskými postelemi,
- dva 4-lůžkové pokoje Standard se dvěma lůžky a palandou,
- jeden 5-lůžkový pokoj Standard s manželskou postelí, jedním lůžkem a palandou,
- jeden 6-lůžkový pokoj Standard se dvěma manželskými postelemi a palandou,
- jeden bezbariérový 6-lůžkový pokoj Standard se dvěma manželskými postelemi a palandou,
- jeden 7-lůžkový pokoj Standard s manželskou postelí, jedním lůžkem a dvěma palandami,
- dva 2-lůžkové pokoje Economy A s manželskou postelí,
- jeden 6-lůžkový pokoj Economy A se dvěma manželskými postelemi a palandou,
- jeden 5-lůžkový pokoj Economy B s manželskou postelí, jedním lůžkem a palandou,
- jeden 6-lůžkový pokoj Economy B s manželskou postelí a dvěma palandami.

Každý pokoj je vybaven příslušným počtem lůžek. Pokoje typu Standard disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V pokojích Economy je na pokojích sprchový kout, toalety jsou společné. V každém pokoji je také WiFi připojení na internet.

V rámci penzionu se nachází společenská místnost s krbem, televizí, pohovkou, barem, společenskými hrami a sezením. Tato místnost má kapacitu 75 osob, stejně tak i jídelna s posezením a dětský koutek. Obě místnosti lze využít i na uspořádání kongresu nebo jiný typ akce (nabízíme možnost zapůjčení techniky). Večer si můžete posedět na terase s posezením, grilem a ohništěm. Ven je také k dispozici bohatě vybavené dětské hřiště.

K nepochybně lákavým službám penzionu patří možnost občerstvit se v naší poctivé restauraci s domácí kuchyní. K restauraci náleží terasa s posezením. U nás si můžete odložit Vaše sportovní potřeby a případně si zapůjčit dětskou postýlku, vysokou židličku, přistýlku či žehličku. Parkování vozidel je hned u penzionu. Těšíme se na Vás!

Okolí je přímo rájem pro všechny aktivní rekreanty. Potěší se cyklisté upraveným cyklostezkám, bikeři sjezdové jízdě na kole i turisté, kteří během své cesty mohou nasbírat lesní plody a houby přírodou Jizerských hor. Během léta je dobré zchladit se ve vodě - koupání je možné na přehradách Souš, Josefův Důl, Bedřichovská přehrada, Harcov a Přehrada Mšeno. Dětičky můžete unavit i na tobogánech či v dětském světě v Aquaparku Babylon v Liberci, případně si s nimi zajezdit na Bobové dráze v Janově. Napadení sněhové porkývky signalizuje otevření lyžařských sezón v blízkých areálech, jako jsou Skiareál Tanvaldský Špičák (200 m od nás), Skiareál Detoa a Skiareál Světlý vrch.