Příjemné ubytování v rodinném penzionu

Penzión u Stašáků je situován v samém srdci Národního parku České Švýcarsko, v rekreační oblasti Vysoká Lípa u obce Jetřichovice. Bezprostřední okolí penzionu je klidné, v blízkosti lesa.

Výborné možnosti volnočasových aktivit, které okolí Vysoké Lípy nabízí, Vám zajistí výbornou dovolenou během celého roku. Nejatraktivnější je zajistě turistika v Národním parku České Švýcarsko, procházka na rozhlednu Belvedér nebo k torzu Dolského mlýna. Zimní dovolená v penzionu je ideální hlavně pro milovníky zimních sportů, které si mohou vychutnat lyžovačku v Ski areálu Jedlová a v mnoha menších lyžařských střediscích i na běžeckých tratích.

Náš rodinný penzion Vám nabízí celoroční ubytování s celkovou kapacitou vhodnou pro pobyt jednotlivců i skupin s kapacitou do 17 hostů. Ubytujeme Vás ve třech 2-lůžkových, jednom 3-lůžkovém a dvou 4-lůžkových pokojích, pokaždé se samostatnými lůžky, s možností spojit je do dvojlůžka.

Pro všechny pokoje jsou k dispozici společné koupelny. V prvním patře je koupelna vybavená sprchovým koutem a toaletou, ve druhém patře s vanou a toaletou. Ve všech prostorách penzionu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Přízemí penzionu sestává z restaurace s televizí, kde Vám velice rádi připravíme snídaně a večeře nebo si dopřejete chutný koláček k oblíbené kávičce. Před penzionem se nachází pěkná terasa i zahrádka, kde si můžete také grilovat případně opékat špekáčky na ohništi. Příjemnou atmosféru Vám dotvoří výhled přímo na les. Na zaparkování aut Vám poslouží parkovací prostor u penzionu.

Tak si tedy přijďte odpočinout do nádherné lokality Vysoké Lípy. Už teď se těšíme na setkání s Vámi v Penzionu u Stašáků!