Penzion v příjemném poklidném prostředí!

Zveme Vás do historického Penzionu U statkářky situovaný v klidné vesničce Habří, nedaleko města Moravecké Pavlovice, v okrese Žďár nad Sázavou, na Vysočině.

V blízkosti ubytování si naplno užijete přírodní krásy kraje Vysočina, výborné podmínky pro houbaření, turistiku, cykloturistiku i běžkování v zimním období. Pěkná je procházka kouzelným Černým lesem, zastávku si můžete udělat při zřícenině hradu Mitrov a Lísek i u rybníka Meziboří. Doporučujeme Vám také návštěvu lesoparku Templ v Dolní Rožínce nebo celodenní výlet k Hradu Pernštejn.

Penzion U statkářky Vás srdečně přivítá celoročně a nabízí Vám příjemné ubytování s celkovou kapacitou 20 lůžek, z toho 16 k dispozici během celého roku. Rádi Vás ubytujeme v těchto pokojích:

- čtyř 3-lůžkových pokojích se samostatnými lůžky s možností spojit dvě do dvojlůžka,
- jedném 4-lůžkovém pokoji s manželskými postelemi s možností oddělení na samostatná lůžka,
- jednom 4-lůžkovém studiu Vejminek, s možností ubytování jen mimo topné období.

Pokoje jsou zařízeny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Připravena je pro Vás i společná, kompletně vybavená kuchyňka s posezením a televizí se satelitním příjmem. Pokud nás navštívíte s malým děťátkem, rádi Vám přichystáme dětskou postýlku. Vejminek je tvořen jednou místností se samostatnými lůžky, televizí se satelitním příjmem, jídelním posezením a kompletně zařízeným kuchyňským koutem. V suterénu vejminku se nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ve všech prostorách je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Vaše volné chvíle můžete trávit ve společenské místnosti propojené s barem, kde Vám příjemnou atmosféru dotvoří krb a zajisté Vás potěší i hra šipky. V exteriéru se nachází terasa s posezením, gril, ohniště, hra ruské kuželky, pro dětičky trampolína, pískoviště a houpačka. Vaše kola si odložíte ve vyhrazeném prostoru a auta bezpečně zaparkujete na parkovišti u penzionu.

Překrásná příroda, malebné louky a lesy, klidné prostředí a komfortní ubytování, to vše Vám nabízí Penzion U statkářky. Navštívíte nás i Vy?