Moderní apartmány v rodinném penzionu

Máte rádi rodinnou pohodu, klid a příjemnou atmosféru? Tak zavítejte do našeho Penzionu u Světlušek, který je situován v okrajové části města Třeboň-Holická.

Zastáncem aktivnějšího životního stylu dobře padne množství cyklostezek vedoucích městem. K oblíbeným patří trasa Okolo Třeboně i Zdravý Hrádeček. Třeboňsko však není jen o cyklistice, jakož i o pěší turistice, nordic walkingu, bruslení nebo nenáročných procházkách. Rybáře potěší známé rybníky - Opatovický, Svět a Rožmberk. Majdalenská nebe Suchdolská Pískovna poslouží každému rekreantu k plavání nebo lenošení na břehu. Po napadení sněhové pokrývky se rozhýbete na bruslích na ledě.

Během dvanácti měsících v roce si můžete relaxovat mysl v našem Penzionu u Světlušek, jehož celková kapacita je připravena pro spánek 16 hostů. Ubytovat se u nás můžete v pěti apartmánech, každý s vlastním vchodem. Na výběr máte:
- dva 2-lůžkové apartmány (č. 3 a č. 4) s manželskou postelí,
- dva 4-lůžkové apartmány (č. 1 a č. 2) s jednou manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- jeden 4-lůžkový bezbariérový apartmán (č. 5) s jednou manželskou postelí v jedné ložnici a dvěma lůžky v obývacím pokoji.

Apartmány jsou řešeny téměř totožně. V každém je umístěn televizor a kompletně zařízená kuchyně s el. spotřebiči, kuch. nádobím a jídelním sezením. Součástí každého apartmánu je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Bezbariérový apartmán navíc disponuje obývací částí. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Velká travnatá zahrada s pískovištěm, houpačkami, skluzavkou a trampolínou je rájem pro děti. Vy si zde odpočinete na posezení na terase, v altánku, na zahradní houpačce nebo při přípravě jídel na grilu i ohnisku. Zahrajete si u nás také fotbal a zapůjčíme Vám kola. Sportovní potřeby uschováme v samostatné místnosti. Parkování vozidel je zajištěno přímo u objektu. Přijďte prožít báječný čas do jednoho z našeho apartmánů v Penzionu u Světlušek. Těšíme se na Vás!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Starší než 25 let, Starší než 35 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty