Penzion s tenisovým kurtem

Penzion U Tenisu stojí na okraji města Tanvald, v okrese Jablonec nad Nisou. Město leží na pomezí Jizerských hor a Krkonošského národního parku. Město sousedí například s obcemi Albrechtice v Jizerských horách, Smržovka nebo Kořenov, které jsou známé svými lyžařskými středisky. Město Liberec je vzdáleno méně běž 20 km.

Okolím města vede značená trasa Tanvaldský vyhlídkový okruh. Také můžete vyrazit na túry k známým rozhlednám (Tanvaldský Špičák, Maják Járy Cimrmana, Štěpánka), do údolí Kamenice, k vodopádům Černé Desné, na vyhlídkovou skálu Terezínka či k Bozkovským dolomitovým jeskyním. Z historických památek doporučujeme navštívit zámky Hrubý Rohozec a Sychrov či zříceninu hradu Nístějka. O rodinnou zábavu se postará město Liberec, kde kromě botanické a zoologické zahrady najdete i centrum iQLANDIA a samozřejmě aquapark Centrum Babylon. V zimní sezóně si můžete vybírat z mnoha lyžařských středisek (Detoa a Světlý vrch v Albrechticích, Smržovka, U Čápa v Kořenově, Plavy, Josefův Důl a mnoho dalších), dětský lyžařský vlek najdete asi 100 metrů do penzionu.

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu s kapacitou pro 10 osob. K dispozici jsou dva 3-lůžkové pokoje a jeden 4-lůžkový. V každém pokoji najdete příslušný počet samostatných lůžek a úložné prostory. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou a sušákem na prádlo. Bezplatné WiFi připojení na internet je dostupné v celém penzionu.

Všem ubytovaným hostům je k dispozici společenská místnost s gaučovým i jídelním sezením a televizí. Ve společné kuchyni najdete vše potřebné pro přípravu jídel, včetně plynového sporáku, mikrovlnné trouby a rychlovarné konvice, nachází se zde i lednička s mrazákem, jídelní stůl a pračka. Vedle penzionu stojí restaurace, kde je možné dohodnout stravování.

Na zahradě u penzionu je umístěno posezení. Sportovně založení návštěvníci se potěší tenisovým kurtům. Samozřejmostí je prostor pro odkládání kol a na parkovišti pod kamerovým dohledem může zaparkovat 9 aut. Těšíme se na Vás v Penzionu U Tenisu!