Rodinný penzion v podhůří Orlických hor

Penzion u Víchů stojí v obci Červená Voda na Šanově. Tento region v blízkosti Orlických hor a Jeseníků je zajímavý pro všechny, kteří hledají aktivní odpočinek v podobě lyžování či turistiky.

Okolí penzionu je cyklisty vyhledávanou lokalitou díky síti cyklostezek, například nejnovější trase Červená Voda - Králíky. Oblíbenými cíli turistů bývají rozhledny (Křížová Hora, Val - Dolní Hedeč) a vrcholy Králický Sněžník nebo Suchý Vrch. Pokud Vás baví historie, Vojenské muzeum Králíky či Muzeum československého opevnění Vás určitě zaujmou. Na bobové dráze a v lanovém parku v Dolní Moravě se zabaví dospělí i děti. Za vodními radovánkami se vydejte na koupaliště Králíky, do Aquaparku Žamberk případně k vodní nádrži Pastviny. Odpočinek i zábavu najdete celoročně v Termálech Losiny. V zimě Vás jistě potěší blízkost mnoha sjezdovek. Nejbližší lyžařské středisko Skiareál Šanov se nachází jen 350 metrů od chaty. Za zmínku stojí i Skiresort Buková hora a Dolní Morava - Ski Sněžník.

Během celého roku poskytujeme ubytování v jednom studiu s kapacitou pro 4 hosty a dvoupokojovém apartmánu také pro 4 hosty.

Ve studiu si odpočinete na manželské posteli a dvou samostatných lůžkách (jedno vyvýšené). Pro přípravu chutných jídel využijete kuchyňský kout, kde se nachází elektrická dvouplotýnka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice a jídelní stůl se židlemi. Samozřejmostí je televize a koupelna se sprchovým koutem a toaletou.

Apartmán je rozdělen na dva samostatné pokoje. V jednom pokoji najdete manželskou postel, jídelní posezení a kuchyňský kout s elektrickou dvouplotýnkou, mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí. V druhém pokoji jsou pro Vás připraveny dvě samostatné postele, křesla a televize se satelitním příjmem. Komfort je zaručen i díky koupelně se sprchovým koutem a toaletou.

Apartmán a studio sdílejí jeden vchod. V objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Pro děti připravíme dětskou postýlku a jídelní židličku.

V letních měsících si můžete posedět na zahradě, ugrilovat si dobroty nebo se osvěžit v menším bazénu. Pro děti máme přichystané hřiště s prolézačkami, skluzavkou, houpačkou, trampolínou a pískovištěm. Pokud přijíždíte na cyklistiku a lyžovačku, pro úschovu sportovního vybavení máme vyhrazený prostor. V případě zájmu Vám za poplatek zapůjčíme koloběžky. Součástí objektu je bar. Parkování pro 6 aut je zajištěno přímo u objektu. Těšíme se na Vaši návštevu v Penzionu u Víchů.