Netradičně tradiční penzion u zámku

Náš jedinečný Penzion v lihovaru **** leží téměř v centru Jaroměřic nad Rokytnou. Jen u nás se Vám nabízejí výhledy do krásné zámecké zahrady místního zámku.

Celý rok si můžete vybrat některý z našich 6 pokojů Penzionu v lihovaru ****. Penzion disponuje kapacitou 26 osob. Na výběr je:
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí (v prvním patře),
- čtyři 4-lůžkové pokoje s oddělenými lůžky (v prvním patře),
- jeden 8-lůžkový pokoj s oddělenými lůžky (v přízemí).

V každém pokoji se můžete podívat na program v televizi nebo si uskladnit Vaše jídlo do lednice s malým mrazákem. 2-lůžkový a 4-lůžkové pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. 8-lůžkový pokoj tvoří dvě místnosti - první určená ke spaní, druhá určená ke odpočívání či přípravu jídel (je zde kuch. kout s keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazákem). V této druhé místnosti je také televize a posezení. 8-lůžkový pokoj má k dispozici koupelnu se sprchovým koutem a dvě toalety.

V prostorách našeho penzionu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V prvním patře je také kuchyň (s keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, pračkou, žehličkou a sezením), kde si můžete ohřát své chutné speciality. V rámci penzionu jsme vyhradili prostor pro odložení kol a lyží.

Venku, na upraveném dvoře penzionu si můžete připravit pokrmy na grilu, v kotlíku nebo přímo na ohni v ohnisku. Odpočinout si můžete i na posezení v oploceném areálu. Právě zde se nacházejí i místa k parkování Vašich vozidel. Těšíme se na Vás!

A co dělat ve volném čase? Na dosah ruky máte tenisové kurty, koupaliště, zámek i napojení na cyklostezku, která vede až do Rakouska. Na své si přijdou i rybáři či houbaři. Koupání je možné na Dalešické i Vranovské přehradě. Zajímavé jsou také místa jako Mohelská hadcová step, přečerpávací elektrárna pod hrází Dalešické přehrady, Dalešický pivovar, kozí farma v Ratibořicích, židovská část Třebíče, která je pod ochranou UNESCO a mnoho dalších míst. V zimě si zalyžujete na svazích středisek Ski areál Baby Třebíč a Ski areál Jalovec.