Penzion se nachází v klidné části města

Penzion V podzámčí je situován v centru města Moravská Třebová, v okrese Svitavy, v Pardubickém kraji. Penzion stojí v klidné části města u potoka Třebůvka.

Přímo ve městě najdete množství míst, které byste určitě měli vidět. Podívejte se například na radnici, morový sloup, několik kostelů, Lapidárium a samozřejmě renesanční zámek se středověkou mučírnou a alchymistickou laboratoří. V Holzmaisterově muzeu si můžete prohlédnout expozici historických předmětů z celého světa i mumii egyptské princezny. Při historii ještě zůstaneme, naplánujte si výlet na hrady Mírov, Bouzov, Mohelnice a Svojanov, na zámek Letovice nebo k zřícenině hradu Radkov. Na okolí města se můžete podívat z rozhledny Pastýřka na vrchu Pastvisko. Koupání si užijete v Aquaparku Moravská Třebová, na lyže vyražte do Ski areálu Kladky.

Během celého roku nabízíme ubytování v penzionu s kapacitou pro 10 - 12 hostů. K dispozici je Vám celkem 5 pokojů.

Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, v relaxačním pokoji najdete manželskou postel, v ostatních pokojích jsou lůžka samostatné, které lze spojit podle potřeby. K dispozici jsou i dvě přistýlky na rozkládacích křeslech. Každý pokoj je vybaven stolem, židlí, ledničkou a televizí se satelitním a kabelovým příjmem. V některých pokojích se nachází také konferenční stolek s křesly. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V relaxačním pokoji najdete v koupelně také saunu a na pokoji vířivou vanu.

V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. V přízemí penzionu se nachází jídelna s barem, kde se podávají snídaně. Také je zde možné pořádat oslavy nebo konference. Na terase u penzionu je umístěno posezení. Děti potěší trampolína. Parkování pro 7 aut je zajištěno přímo u penzionu a je hlídané kamerovým systémem. Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu V podzámčí!