Krásné pokoje při centru města Třeboň

Srdečně Vás vítáme v Penzionu Veronika. Najdete nás v klidné části města Třeboň. Centrum města, Lázně Aurora či městské koupaliště jsou od nás vzdáleny chůzí jen 15 min což zaručuje vynikající dostupnost na ty nejkrásnější místa. Navštivte nás a zažijte skvělé zážitky. S radostí přivítáme rodiny s dětmi, přátelé, turisty, cyklisty i romantické páry.

Ubytujte se u nás celoročně s celkovou kapacitou 12 lůžek včetně přistýlek v těchto ubytovacích jednotkách:
- 2-lůžkovém pokoji s manželskou postelí a přistýlkou,
- 2-lůžkovém pokoji s balkonem, dvěma samostatnými lůžky a přistýlkou,
- 2-lůžkovém pokoji s koupelnou, manželskou postelí a přistýlkou,
- apartmánu s manželskou postelí a přistýlkou.

Apartmán a 2-lůžkový pokoj s koupelnou disponují vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, fénem a toaletou. V apartmánu využijete i svou vlastní kuchyň vybavenou keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem a jídelním sezením, kde si uvaříte něco výborné pod zub.

Ostatní pokoje sdílejí jednu koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a mohou plně využívat dvě společné kuchyně. V nich je k dispozici elektrická trouba, keramická varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí, lednice, mrazák a příjemné jídelní sezení kde si vychutnáte dobré jídlo v kruhu svých blízkých. V celém objektu máte bezplatné WiFi připojení na internet.

Naše velká zelená zahrada Vás přiláká strávit příjemné chvíle posezením na terase i grilováním dobrot na zahradním grilu. Potěšíte se také pohledem na Vaše ratolesti, které se chutí zahrají na dětském hřišti s pískovištěm, houpačkou a prolézačkami. Cyklisté si svá kola odloží bezpečně v místnosti k tomu určené. Vaše auta si zaparkujete přímo u objektu.

Pokud toužíte po dokonalém odpočinku, město Třeboň je pro Vás jistě skvělou volbou. Navštivte různé zajímavé atrakce a nádherná historická místa, jako je například Klášter augustiniánů, Třeboňský zámek, zámek Stráž nad Nežárkou nebo Dům Štěpánka Netolického. Udělejte si prohlídku známého Panského pivovaru Třeboň, vydejte se do historického Muzea Františka Miroslava Čapka nebo do Galerie buddhistického umění. Vaše děti se určitě potěší výletem do ZOO Dvorec a do Akvária Vratislavský dům. Adrenalinový zážitek si odnesete z Lanového parku Lužnice. V okolí se nachází také několik přírodních rezervací, jako je Červené bláto, Cepská Pískovna a Na Ivance.

Rádi Vás přivítáme v našem Penzionu Veronika. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!