Kvalitní ubytování přímo na sjezdovce!

Nabízíme Vám ubytování v rodinném Penzionu Veselý Zákon, který je situován přímo u nejdelší sjezdovky Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou.

Kouzelné prostředí Krkonošského národního parku nabízí výborné podmínky pro turistiku i lyžování. Pec pod Sněžkou patří mezi oblíbené lyžařské střediska, kde jedním z největších areálů je právě Ski resort Černá Hora (12 km sjezdovek a 10 vleků). Kromě lyžování a snowboardingu si v létě naplno vychutnáte přírodní krásy během turistiky nebo cyklistiky, případně si vyzkoušíte adrenalinovou zábavu na bobové dráze a v lanovém centru. V horkých dnech se ochladíte na Labské přehradě, koupališti Čistá i v aquaparcích Špindlerův Mlýn a Jánské Lázně.

Penzion Veselý Zákon Vám poskytuje nově zrekonstruované prostory vhodné pro pobyty během celého roku. Kapacita ubytování je 13 lůžek včetně přistýlek.

K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí a možností jedné přistýlky,
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou postelí a samostatným lůžkem.

Všechny pokoje disponují televizorem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, fénem a ručníky. Na chodbě můžete využít vybavení společné kuchyňky (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, dřez). V případě zájmu Vám připravíme i dětskou postýlku. Bezplatné WiFi připojení na internet je samozřejmostí.

V přízemí penzionu si v prostorách jídelny vychutnáte vydatné snídaně podávané formou bufetu a dětičky se zabaví v dětském koutku. Během zimního období Vás velmi rádi přivítáme v našem ski baru s venkovním posezením. V létě Vám toto posezení poslouží jako terasa na trávení pěkných volných chvil, v exteriéru si navíc můžete i opékat na ohništi.

Vaše lyže a kola si odložíte v lyžárně, k dispozici je také vysoušeč lyžařek. V letních měsících zaparkujete Vaše auta přímo u penzionu, v zimních měsících na placeném parkovišti v Peci pod Sněžkou. Odtud je možné využít ski taxi. Přijeďte strávit Vaši dovolenou do Penzionu Veselý Zákon a prožijte dokonalé chvíle v překrásném prostředí.