Krásný nový penzion se skvělou snídaní

Penzion Villa Alena stojí na okraji vinařského města Velké Bílovice, v části Belgrady. Tato obec na jižní Moravě je největší vinařskou obcí v republice.

Máte rádi víno? Historii? České filmy? Cyklistiku? Velké Bílovice mají opravdu co nabídnout. Vinařskou tradici je cítit na každém kroku, ve městě i okolních obcích najdete množství otevřených sklepů, kde pro Vás rádi připraví řízenou degustaci. S vínem se spojují i ​​mnohé tradiční akce jako Za vinařem do Velké Bílovice, Svatomartinské slavnost nebo Vinařský maratón. Kapli Hradištěk znáte z filmů Bobule, stejně jako některá místa v obci Zaječí. Ve Velkých Bílovicích se natáčely také filmy Mladé víno a Zralé víno. Nadšenci historie si mohou naplánovat poznávání zámků v Lednicko-valtickém areálu, v Mikulově a v Miloticích. Na turistice v CHKO Pálava natrefíte na zříceniny Sirotčí hrádek a Děvičky. Kraj je jako stvořený pro cyklistiku, na mnoha trasách se Vám naskytnou malebné výhledy na vinice. Na rodinný výlet se můžete vydat do ZOO Hodonín nebo do Aqualand Moravia v Pasohlávky. Vykoupete se i na koupalištích (Břeclav, Němčičky, Hustopeče) nebo na přírodním koupališti v obci Rakvice.

Od dubna do listopadu nabízíme ubytování v penzionu, kde se v pěti pokojích a apartmánu ubytuje 22 hostů. K dispozici jsou pro Vás tyto ubytovací jednotky:
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí,
- dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí a přistýlkou ​​na vysouvacím lůžku,
- jeden 3-lůžkový pokoj s manželskou postelí, samostatným lůžkem a přistýlkou ​​na vysouvacím lůžkem,
- jeden 4-lůžkový pokoj se dvěma manželskými postelemi,
- jeden apartmán se dvěma ložnicemi (manželská postel / dvě samostatná lůžka a dvě přistýlky na vysouvacích lůžkách).

V každém z pokojů najdete televizi s kabelovým příjmem, v některých větších pokojích je umístěna také pohovka nebo stůl se židlí. Ke každému pokoji patří vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Součástí apartmánu je vlastní kuchyňka s elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem a jídelním stolem. Hosté z ostatních pokojů mohou využívat společnou, stejně vybavenou, kuchyňku.

U recepce penzionu najdete společenský prostor s barem, jídelními stoly, televizí, společenskými hrami a hračkami pro děti. Odtud se dostanete i na terasu s posezením. Snídaně, které jsou zahrnuty v ceně pobytu, se podávají v jídelně. Samozřejmostí je vyhrazena místnost na úschovu kol a parkoviště přímo u penzionu pro 8 aut. Těšíme se na Vaši návštěvu v Penzionu Villa Alena!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Kuřáky