Rodinné vinařství s tradicí

Hledáte ubytování, kde degustace kvalitního vínka spolu s útulným spaním je na prvním místě? Tak se vydejte k nám, do našeho rodinného Penzionu Vinařství Holakovský, který se nachází v malebné vesničce Vlkoš, na Jižní Moravě.

Pokud se vydáte poznávat okolí, určitě doporučujeme výlety na kole nebo pěší turistiku. Udělejte si vycházky i do archeoskanzenu Modrá, na hrad Buchlov nebo zámek Milotice. Nevynechejte ani Lednicko-valtický areál. S dětmi můžete zajít do Zoo Hodonín. Pobavit se v bazénech nebo ve wellness centru můžete v Aqualandii Moravia. K dalším tipem na výlet patří Živá voda Modrá, Baťův kanál, Větrný mlýn Kuželov, Skanzen Strážnice a mnoho dalšího.

Penzion Vinařství Holakovský disponuje celkem kapacitou pro 20 hostů. Na výběr máte u nás:
- tři 4-lůžkové pokoje, každý s manželskou postelí a dvěma lůžky (jeden pokoj v klasickém původním stylu),
- jeden 8-lůžkový zrekonstruovaný pokoj se samostatnými lůžky a klimatizací.

Každý pokoj je útulný a nabízí prostor pro klidnou dovolenou. Chutná jídla si můžete uvařit v kuchyňském koutě (s el. troubou, ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a kuchyňským nádobím). Hostům poslouží společná koupelna se sprchovým koutem i koupelna se sprchovým koutem a samostatnou toaletou - vše v přízemí u pokojů.

Společný čas s nejbližšími si užijete i v našem vinném sklepě s krbový kamny a sezením až pro 40 hostů. Po dohodě Vám umíme zajistit možnost celodenního stravování. U nás máte možnost úschovy kol. V exteriéru je také prostor pro grilování nebo odpočívání na zahradním sezení. Zaparkovat své auta víte přímo u budovy penzionu. Těšíme se na Vás!