Skvělá dovolená ve vinařském penzionu!

Srdečně Vás zveme do Penzionu VINOVIT II, který se nachází v malebné vinařské části městečka Velké Bílovice, ve slunečním Jihomoravském kraji. Penzion je součástí našeho rodinného vinařství založeného v roce 1997, odkdy hospodaříme na svých vlastních vinicích a staráme se tak o dlouholetou tradici.

Celoročně Vám nabízíme útulné ubytování s kapacitou 16 lůžek. Ideální je pro rodiny s dětmi, turisty, cyklisty, skupiny přátel a známých a samozřejmě pro milovníky kvalitního domácího vína. Klidný spánek si můžete dopřát v těchto pokojích:
- dvoulůžkovém pokoji Classic č. 1 s manželským lůžkem,
- dvoulůžkovém pokoji Classic č. 2 s manželským lůžkem,
- čtyřlůžkovém pokoji Classic č. 3 s manželským a samostatným lůžkem,
- čtyřlůžkovém apartmánu č. 1 s manželským a 2 samostatnými lůžky,
- čtyřlůžkovém apartmánu č. 2 s manželským a 2 samostatnými lůžky.

Kromě lůžek najdete ve všech pokojích televizi. Pokoje Classic mezi sebou sdílejí prostornou jídelnu sloužící jako společenská místnost s kachlovými kamny, posezením a plně vybavenou kuchyní. Disponuje elektrickou troubou, keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem a myčkou nádobí. Apartmány jsou zařízeny svými vlastními kuchyňskými kouty s keramickou varnou deskou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelním posezením. Pěkné soukromé koupelny se sprchovým koutem a toaletou jsou pro každou ubytovací jednotku samozřejmostí. V celém objektu jsme také zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Příjemné společné chvíle prožijete i v exteriéru při terase s posezením (kapacita 40 osob). Nadýcháte se čerstvého vzduchu, pokocháte se pohledem na okolí. Pomocí grilu a ohniska opečete masíčko, špekáčky, slaninu či zeleninku. Dokonalý relax po chutném a sytém jídle Vám zajistí čvachtání se ve vnější vířivce. Vedle toho všeho můžete jen tak odpočívat, debatovat a degustovat lahodné vínka z našeho vinného sklepa. Ve vinárně se dají uspořádat různé oslavy, večírky nebo jiné soukromé akce. Cyklisté odloží svou sportovní výbavu v úschovně a auta zaparkujete na hlídaném parkovišti přímo u objektu.

Skvělá poloha penzionu Vás vyžene i mimo náš areál. Romantické procházky po bližším i vzdálenějším okolí, turistika, cykloturistika, poznávání přírodních krás, atrakcí a památek, nudit se určitě nebudete! Doporučujeme návštěvu Rozhledny Na Podluží, Větrného mlýnu Starý Poddvorov, Bylinkového ráje Sonnentor, Domečku T. G. Masaryka, Čejkovických sklepů, Zámku Čejkovice, Janova hradu, Minaretu Lednice nebo Zámku Lednice. V Lázních Lednice se necháte rozmazlovat a během horkých letních dnů se zchladíte v Mahenovém jezeře i na Koupališti Břeclav. Lyžařský areál Němčičky nadchne fanoušky zimních sportů.

Pevně ​​věříme, že pobyt strávený v Penzionu VINOVIT II si skutečně zamilujete, načerpáte kopec nových sil a ještě dlouho na nás budete s radostí vzpomínat. Těšíme se na Vaši návštěvu!