Wellness penzion v Českém Krumlově

PENZION & WELLNESS DELANTA se nachází 10 minut chůze od centra Českého Krumlova, ležícího na samém jihu Čech. Stojí v památkově chráněné lokalitě Krásné Údolí, odkud si užijete krásný pohled na čtvrt Starý Plešivec. Díky jedinečné historické zástavbě je Český Krumlov chráněn organizací UNESCO.

Během celého roku Vás rádi přivítáme v pěti komfortních pokojích s celkovou kapacitou až pro 14 osob. Vyberete si s nasledujících typů pokojů:
- dva 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a kuchyňkou,
- jeden 2-lůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou ​​(rozkládací postel),
- jeden 4-lůžkový pokoj s manželskou, dvěma samostatnými postelemi a přistýlkou ​​(rozkládací postel) a kuchyňkou.

Každý pokoj je vybaven LCD televizí. Součástí jedného dvoulůžkového a jedného čtyřlůžkového pokoje je kuchyňský kout s elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, mrazákem a jídelním sezením. V ostatních pokojích najdete rychlovarnou konvici a ledničku. Všechny disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, ručníky a fénem. Bezplatné WiFi připojení na internet je samozřejmostí. V přízemí penzionu se nachází kompletně vybavená společná kuchyňka, kde si pochutnáte na snídani.

Dokonale si odpočinete v našem wellness centru, kde je pro Vás připravena finská sauna, infračervená kabina, vířivka, solárium či masážní a kosmetický salon. Příjemné pro Vás bude jistě i venkovní posezení na terase. Myslíme i na naše nejmenší hosty, pro které máme k dispozici dvě dětské postýlky, jídelní židle a hromadu hraček. Dokonale se zabaví na hřišti, kde na ně čeká pískoviště, houpačka, prolézačky a skluzavka. Pokud k nám nepřijdete jen odpočívat a vezmete si například kola nebo lyže, s jejich uschováním si nemusíte dělat starosti - pro Vaši výbavu máme vyhrazenou samostatnou místnost. Až 5 Vašich aut si bez obav zaparkujete pár metrů od penzionu.

Český Krumlov je skvělým místem pro výlety ať už ve formě pěší turistiky nebo na kolech. Milovníci historie by si měli určitě udělat prohlídku muzea Fotoatelier Seidel, Muzea Vltavín nebo zámku Český Krumlov. Krásným výhledem se pokocháte z rozhledny Kleť. Dětem se bude líbit v minizoo Černá v Pošumaví a trochu adrenalinu zažijete v lanovém centru Adventure Park. V zimě si zasportujete v ski areálech Kozí Pláň, Lipno a Frymburk.

PENZION & WELLNESS DELANTA je jednoznačně skvělou volbou, pokud toužíte poznávat krásné Českokrumlovsko. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!