Moderní ubytování s restaurací

Penzion Zájezdní hostinec Obora Trpišov se nachází v klidné obci Trpišov, poblíž města Slatiňany. V našem penzionu se nejen dobře vyspíte, ale i najíte.

Během celého roku se může až 30 hostů ubytovat v našem Penzionu Zájezdní hostinec Obora Trpišov. Penzion disponuje celkem 9 ubytovacími jednotkami s 25 pevnými lůžky a 5 přistýlkami. Na výběr máte tyto varianty:

- rodinný apartmán č. 1 pro celkem 6 osob - manželská postel a jedno lůžko v ložnici + dvě oddělená lůžka a pohovka pro jednu osobu v obývacím pokoji,
- jeden 2-lůžkový apartmán s manželskou postelí,
- čtyři 2-lůžkové pokoje Standard (č. 3, č. 4, č. 5, č. 6), každý vybaven oddělenými lůžky,
- dva rodinné apartmány č. 7 a č. 8 pro celkem 6 osob - v každém se nachází manželská postel a dvě oddělená lůžka v ložnici + možnost dvou přistýlek na rozkládací pohovce,
- jeden 2-lůžkový pokoj Standard č. 9 s manželskou postelí.

Pokoje i apartmány jsou zařízeny útulně. V každém se kromě příslušného počtu lůžek nachází televizor se satelitním příjmem a vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Jídla si můžete ohřát ve společné kuchyňce s keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Společně si popovídáté i na gaučovém sezení v patře. Samozřejmou součástí je WiFi připojení na internet.

V přízemí si speciality české kuchyně vychutnáte ve stylové restauraci, která se skládá z pivnice (nekuřácká pro 30 osob), sály (pro 100 osob, s tanečním parketem a barem), salonku (pro 25 osob), nekuřácké restaurace (pro 25 osob) a venkovní terasy s grilem (pro 120 osob). Restaurace je skvělým místem na oslavy, svatby, školení a jiné akce. Děti se ven zahrají badminton. V ubytováni si můžete uchovat kola a lyže. Parkování aut je přímo při ubytování. Těšíme se na Vás!

Tipy na výlety - oblíbené jsou cyklostezky Železných hor či chodníky pro pěší turisty. V okolí najdete několik cílů turistů, jako je Státní zámek v Slatiňanech s hipologickým muzeem, zámeckým parkem a národní hřebčín, kde se natáčel seriál Dobrá voda. Nejen děti se potěší jízdě na koni nebo lezení v lanovém parku či výhledům z rozhledny Bára. Zaujme Vás také prohlídka skanzenu Veselý kopec nebo památkové rezervace Betlém v Hlinsku. Koupání je možné v přehradě Křižanovice i Aquacentru Pardubice. V zimě klidně vyrazte na lyže do Skiareálu Hluboká.