Baby-friendly penzion s wellness

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat e-mailem a telefonicky, případně se proklikněte na naši webovou stránku.


Necelých 50 m od spodní stanice vleku Javor, v Peci pod Sněžkou, se můžete komfortně ubytovat v Penzionu Zákoutí. Náš rodinný penzion je ideální pro rodinky s dětmi, milovníky oddechu i každého, kdo má rád aktivní dovolenou.

Během celého roku přístupný Penzion Zákoutí disponuje kapacitou 32 pevných lůžek. Na výběr máte tyto typy pokojů:
- pět 2-lůžkových, s oddělenými lůžky nebo manželskou postelí,
- dva 3-lůžkové, každý s manželskou postelí a pevným lůžkem,
- čtyři 4-lůžkové, v každém manželská postel a dvě pevné lůžka.

Pokoje jsou zařízeny příjemně a prostorně. V každém můžete používat televizor se satelitním příjmem a vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Samozřejmou součástí na pokojích je bezplatné WiFi připojení na internet.

V penzionu si vychutnáte snídani či polopenzi v stylové restauraci s barem, terasou a krbem. Děti se mohou zabavit v bohatě vybaveném dětském koutku i na hřišti, kde je pískoviště, houpačka, prolézačky i trampolína. Božsky si odpočinout můžete v našem soukromém wellness centru s finskou saunou, relaxační vířivou vanou, odpočívárnou a možností objednání si masáže. V rámci penzionu máme fitness, pingpongový stůl i multifunkční hřiště na hru fotbalu a tenisu. Penzion disponuje místností na uschování sportovních potřeb, službou vyprání prádla i platby kartou.

Zaujala Vás nabídka na trávení jedinečných chvil v našem Penzionu Zákoutí? Zaparkujte Vaše auta na bezplatném parkovišti u penzionu a přijďte si užívat dovolenou, firemní či jinou skupinovou akci u nás. Na recepci Vám poradíme i s tipy na výlet v Krkonoších.

Možnosti výletů - okolím vedou trasy pro začínající i náročné cyklisty. Pěší turisté se potěší chodníkům, které vedou nádhernou přírodou Krkonošského národního parku až na vrch Sněžku. V letním období můžete využívat bazény na koupalištích (Retro park Sejfy, Valteřice, Jilemnice) jakož i v aquaparku Špindlerův mlýn, případně v Aquacentru Janské lázně. Během zimy je město ideální středisko pro běžkaře, lyžaře i každého milovníka zimních sportů. Nachází se zde totiž známé lyž. stedisko Skiresort Černá hora - Pec.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Kuřáky