Pohodlné ubytování se snídaní

Penzion Zdraví bez limitu CZ se nachází v obci Starý Jičín, v části Vlčnov. Starý Jičín leží asi 5 km od okresního města Nový Jičín. Nedaleko obce najdete CHKO Poodří a přírodní parky Podbeskydí a Oderské vrchy.

Na Starojickém kopci nad obcí stojí zřícenina hradu Starý Jičín, kterou se obec snaží postupně rekonstruovat, v současnosti si zde můžete prohlédnout expozici zbraní, využít služeb hradní kavárny a vychutnat si výhled do okolí. Pokud chcete vidět další historické budovy, ať směřují Vaše kroky na zámky Nový Jičín a Hranice, na hrad Štamberk, na hrad a zámek Fulnek či k zřícenině hradu Hukvaldy. Z přírodních zajímavostí Vám doporučujeme vidět Zbrašovské aragonitové jeskyně. Přes obec vede Jantarová stezka, 300 km dlouhá historická trasa, kterou v současnosti využijete jako cyklotrasu. Pokud se vydáte na výlet do Štramberku, prohlédnete si Minizoo Aqua Terra i Botanickou zahradu a arboretum. Naplánujte si také exkurzi do skanzenu Rožnov pod Radhoštěm a děti potěšíte návštěvou Aquaparku Frenštát pod Radhoštěm. Pokud máte rádi vodní radovánky, ve Valašském Meziříčí najdete letní koupaliště i krytý bazén. Zimní zábavu zajišťuje Lyžařský areál Svinec.

Celoročně nabízíme ubytování v penzionu s celkovou kapacitou pro 20 osob. Ubytovat se můžete v těchto pokojích:
- jednom 1-lůžkovém pokoji,
- třech 2-lůžkových pokojích s manželskou postelí a přistýlkou,
- jednom 2-lůžkovém pokoji s vanou, s manželskou postelí a přistýlkou,
- jednom 2-lůžkovém bezbariérovém pokoji s manželskou postelí a přistýlkou,
- jednom apartmánu s jednou ložnicí, s manželskou postelí a dvěma přistýlkami.

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí a disponují kuchyňským koutem. V 1-lůžkovém pokoji je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou, v ostatních pokojích patří kromě toho k vybavení také keramická varná deska a kávovar, v apartmánu navíc i elektrická trouba a topinkovač. Součástí každého pokoje a apartmánu je koupelna s toaletou a sprchovým koutem (v jednom 2-lůžkovém pokoji s vanou). Do pokoje Vám v případě pobytu s dětmi přidáme dětskou postýlku. V celém penzionu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V penzionu najdete také jídelnu, kde se podávají snídaně, které jsou zahrnuty v ceně. Pokud máte zájem o obědy a večeře, využijete služby blízkého hotelu. Jídelna slouží také jako zasedací místnost, zapůjčíme Vám i techniku. Venku si posedíte na terase, na požádání je možné využít elektrický gril. V penzionu se nachází i posilovna, sauna a poskytujeme masážní, wellness a kosmetické služby. V garáži si odložíte kola a lyže, sedm aut zaparkujete přímo u penzionu, na kamerou hlídaném parkovišti.

Přijďte si k nám odpočinout a nabrat nové síly. Těšíme se na Vás v Penzionu Zdraví bez limitu CZ.