Nově vybudovaný penzion

Srdečně Vás vítáme v našem Penzionu Zeyerka, který se nachází v samotném srdci oblíbeného lázeňského města Jeseníky, nedaleko jeho krásného historického centra.

Celoročně Vám nabízíme komfortní ubytování s kapacitou 26 lůžek v těchto útulných pokojích:
- dvoulůžkovém pokoji (manželské lůžko),
- třech dvoulůžkových pokojích s přistýlkami (manželské lůžko a pohovka sloužící jako přistýlka pro dvě osoby),
- apartmánu s jednou ložnicí (manželské lůžko v ložnici, pohovka sloužící jako přistýlka pro dvě osoby v obývacím pokoji),
- bezbariérovém apartmánu s jednou ložnicí (manželské lůžko v ložnici, pohovka sloužící jako přistýlka pro dvě osoby v obývacím pokoji).

Ve všech dvoulůžkových pokojích najdete kromě lůžek i internetovou televizi, rychlovarnou konvici a trezor. Apartmány v ložnicích mimo lůžek disponují trezorem. Internetovou televizi, pohodlnou pohovku, rychlovarnou konvici, jídelní sezení a výstup na terasu vedoucí do předzahrádky najdete v jejich obývacím prostoru. V každé ubytovací jednotce máte zabezpečenou soukromou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

V penzionu si můžete kromě pobytu zarezervovat i snídaně, obědy či večeře, které si vychutnáte v naší restauraci s jídelním i barovým posezením. Využít můžete i možnost servírování snídaně přímo na pokoj. K dispozici je recepce, úschovna lyží a kol a čtyři samostatné toalety. Na vyžádání Vám zpřístupníme také pračku, sušičku a žehličku. Pro ty, co mají rádi různé hry a aktivity máme nasnadě kulečník a šipky. Z restaurace vyjdete do předzahrádky s venkovním posezením, kde si příjemně odpočinete a nadýcháte se čerstvého vzduchu. Svá auta si zaparkujete přímo u objektu. Další nadstandardní službou u nás je doprava do lyžařského areálu nebo Vámi zvoleného místa.

Díky výhodné strategické pozici se v letních, ani v zimních měsících rozhodně nebudete nudit! Navštívíte Vlastivědné muzeum Jesenicka, Vodní tvrz Jeseník, Auto - moto veterán muzeum, vystoupíte na Křížový vrch a nádherný výhled na okolí zočíte z Rozhledny Zlatý Chlum. Novými silami Vás nabije dokonalý relax v Priessnitzových léčebných lázních Jeseník, Lázních Dolní Lipová, na Koupališti Jeseník se zaosvěží a vykoupe celá rodina. Zaujme i Jeskyně Na Pomezí, Na Špičáku, Přírodní rezervace Rejvíz, Faunapark Lipová a Zřícenina hradu Kaltenštejn. Lyžaři si zamilují zasněžené svahy Ski areálu Lázeňský vrch, Ski Centra Miroslav či Ski Horní Údolí.

Věříme, že chvíle strávené v Penzionu Zeyerka se Vám budou líbit, načerpáte kopec nových sil a opět se k nám s radostí vrátíte. Těšíme se na Vaši návštěvu!