Penzion s hostincem na Jižní Moravě!

Srdečně Vás vítáme v našem Penzionu U Zlatého lva, který se nachází v malebné obci Veverské Knínice v Jihomoravském kraji, přibližně 25 kilometrů od Brna.

Nabízíme Vám útulné ubytování s celkovou kapacitou 41 lůžek v těchto pokojích:
- 2-lůžkovém pokoji s kuchyňským koutem a dvěma samostatnými lůžky,
- šesti 2-lůžkových pokojích se dvěma samostatnými lůžky,
- pěti 3-lůžkových pokojích s manželským a samostatným lůžkem,
- třech 4-lůžkových pokojích s jedním manželským a dvěma samostatnými lůžky.

Všichni hosté mají nasnadě jednu sdílenou kuchyni, která je vybavena plynovým vařičem (dvouplotýnkou), rychlovarnou konvicí, dvěma chladničkami, mrazákem a jídelním sezením. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou je pro každý pokoj samozřejmostí. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Nakolik je náš penzion součástí hostince, nasnadě máte také restauraci s barem, která Vám poslouží nejen jako místo na vystravování se (obědy a večeře), ale i jako salonek k příjemnému večernímu posezení. Hezké letní dny si vychutnáte i v exteriéru zařízení s venkovním posezením a ohništěm. Dětičky se vyřádí na dětském hřišti s pískovištěm, skluzavkou, trampolínou, hračkami a dokonce dětským bazénem. V případě potřeby Vám zapůjčíme dvě dětské vysoké židle. Zpřístupnit Vám můžeme i pračku a sušičku. Lyžaři a cyklisté si svou sportovní výbavu bezpečně odloží v úschovně. Auta si zase zaparkujete na oploceném pozemku penzionu s kapacitou 10 míst.

Skvělá pozice ubytování Vám v letních i zimních měsících předestírá dostatek pestrých možností využití volného času. Okolí je poseto rozhlednama, užijete si například výhled z rozhleden Čebínka, Klucanina, Zlobice, Kamenný vrch, Babí lom a dalších. Navštívíte Jarošův mlýn, Automotodrom Brno, Hrad Veveří, ZOO Brno nebo Hvězdárnu a planetárium Brno. V horkém počasí se vykoupete a osvěžíte v Koupališti Zbýšov či Aquaparku Kohoutovice a Kuřim. Lyžaři se potěší vleku Zbraslav u Brna i Ski Areálu Klínek.

Věříme, že chvíle strávené v našem Penzionu Zlatý lev se Vám budou líbit, odpočinete si, zažijete mnoho příjemných momentů a opět se k nám rádi vrátíte! Těšíme se na Vaši návštěvu!