Místo, kde se budete cítit jako doma

Vítejte v Pohádkové usedlosti Albeř, krásné rodinné rezidenci nacházející se v městečku Nová Bystřice, které je součástí České Kanady. Ubytujte se v našich kompletně vybavených apartmánech a užijte si překrásnou přírodu Jindřichohradecka.

Celoročně Vám nabízíme ubytování v pěti apartmánech s celkovou kapacitou pro 24 osob. Jsou rozděleny následovně:
- apartmán č. 1 se dvěma manželskými postelemi,
- apartmán č. 2 s manželskou a samostatnou postelí,
- apartmán č. 3 se dvěma manželskými postelemi a dvěma přistýlkami,
- apartmán č. 4 se dvěma manželskými postelemi a dvěma přistýlkami,
- mezonetový apartmán s pěti samostatnými postelemi.

Všechny apartmány jsou vybaveny televizí, kuchyňkou a sociálním zařízením. Kuchyňka obsahuje základní vybavení pro přípravu jídel a nápojů, jako je elektrický sporák, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička s mrazákem, myčka nádobí a její součástí je také jídelní posezení. Každá koupelna disponuje sprchovým koutem a toaletou, kromě apartmánu č. 2, který obsahuje vanu. Apartmány č. 3 a 4. mají k dispozici další lůžka ve formě gauče.

Bezplatné WiFi připojení na internet je samozřejmostí. V objektu se nachází sdílená společenská místnost s televizí se satelitním příjmem a krbem. V exteriéru najdete venkovní posezení na terase, kde si na ohništi připravíte chutná jídla. Pro děti máme připravenou skluzavku, pískoviště a k zapůjčení dětskou postýlku a jídelní židličku. Pokud se budete chtít rozhýbat, zahrajete si badminton, zajezdíte si i na kolech, které Vám za poplatek rádi zapůjčíme. Pokud máte rádi klid při rybách, zajdete si k rybníku, který se nachází pár kroků od objektu. Až 8 aut si bez problémů zaparkujete přímo u rezidence.

Nová Bystřice je turisty velice vyhledávaným místem kvůli malebné přírodě a množství atrakcí. Vydejte se na výlet například do Zooparku Na Hrádečku, na rozhlednu a do lesoparku U Jakuba, na Bejčkův mlýn a hrad Landštejn. Milovníci cyklistiky si určitě přijdou na své v bikeparku Hradiště. Ani v zimě se nebudete nudit - nedaleko se nachází lyžařský areál Hradiště.

Pohádková usedlost Albeř je jednoznačně tou správnou volbou pro strávení volných chvil v České Kanadě. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!