Apartmány v prostředí Krušných hor!

Srdečně Vás zveme do našeho Prázdninového domu FOREST, který se nachází v obci Kovářská v Ústeckém kraji. Obec leží na hřebenu Krušných hor v údolí Černého potoka.

Celoročně Vám nabízíme ubytování s celkovou kapacitou 17 lůžek ve čtyřech samostatných apartmánech - U mamin, U mladých, U tety, U Svena. Ubytování je přímo ideální pro skupiny přátel, rodiny s dětmi, turisty, cyklisty a milovníky přírody. Apartmány jsou dispozičně téměř stejné, ve všech najdete jednu ložnici se dvěma samostatnými postelemi, které se dají spojit do manželského lože. Další lůžka a přistýlky najdete v kuchyni, která zároveň plní funkci obývací místnosti. Kuchyně každého apartmánu je zařízena elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou a jídelním sezením. Soukromé koupelny se sprchovým koutem a toaletou jsou pro všechny apartmány samozřejmostí. V celém objektu jsme ovšem zajistili bezplatné WiFi připojení na internet.

Příjemné a zábavné chvíle můžete strávit i v sdílené společenské místnosti s pohovkou, jídelním sezením, rádiem, CD přehrávačem a stolním fotbalem. Pohodovou atmosféru Vám zde navíc vytvoří hřejivý oheň z krbových kamen.

Pěkné počasí a čerstvý vzduch Vás vylákají na naši zahradu s pergolou a posezením. Odpočinete si u krbu či na zahradní houpačce, na grilu opečete masíčko nebo zeleninu. Po dobrém a sytém jídle Vám rychleji vytráví zahráním si petangu. Pro Váš dokonalý relax disponujeme také fantastickou exteriérovou saunou na dřevo, v níž se kvalitně vypotíte a nabijete novou pozitivní energií. Svá auta zaparkujete přímo u objektu na našem oploceném pozemku.

Ideální poloha apartmánového domu Vás vyžene na toulky po okolí. Na jaře a v létě se dá vybrat na turistiku, objevíte krásné trasy na Špičák, Jelení Horu, poznáte okolí Božího Daru, naší obce a také Měděnec. Během horkých dnů Vám skvěle padne koupání ve Vodní nádrži Přísečnice nebo Kadaň, na Koupališti Perštejn, Aquaparku Klášterec nad Ohří a mnoha jiných. Lyžaře potěší Ski areál Alšovka, Klínovec, Boží Dar - Neklid i vzdálenější Plešivec.

Pevně ​​věříme, že dovolená strávená v Prázdninovém domě FOREST pro Vás bude skutečně nezapomenutelným zážitkem a ještě dlouho na nás budete s úsměvem vzpomínat! Těšíme se na Vaši návštěvu!