V prima prostředí, se záhradním krbem!

Pěkné ubytování v Primachalupe se nachází v Podkrkonoší, v prostředí Jestřábích hor okresu Trutnov.

Volný čas můžete věnovat turistickým procházkám a výletům k Adršpašským skalám, Teplickým skalám do Stolních hor, na Babiččino údolí nebo do překrásných Krkonoš. Pokud máte rádi jízdu na kole, určitě Vás potěší dostupnost všech těchto přírodních krás i na dvou kolech. Vyplatí se Vám navštívit Zoo Dvůr Králové nad Labem, Hrad Pecka nebo si celoročně zrelaxovat v Aquaparku Hradec Králové i Aquaparku Špindl. V zimních měsících si s sebou zabalte i lyže či snowboardy, čekají Vás totiž upravené sjezdovky lyžařských středisek Skiareál Žacléř - Prkenný Důl a Mladé Buky - Pekelský vrch.

Primachalupa má pro Vás dveře otevřené celoročně a poskytuje Vám komfortní prostor pro pobyt až 10 hostů. Příjemné volné chvíle strávíte ve společenské místnosti s pohovkou, křesly, televizorem, videem, rádiem, CD/DVD přehrávačem a společenskými hrami. Vaše vlastní pokrmy si připravíte v kompletně zařízené kuchyni s plynovým sporákem s elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, ledničkou s mrazákem, myčkou nádobí a jídelním posezením.

Odpočinek po celodenních aktivitách si dopřejete v jedné 2-lůžkové ložnici s manželskou postelí, jedné 3-lůžkové ložnici s manželskou postelí, samostatným lůžkem i v jedné 5-lůžkové ložnici s manželskou postelí, samostatnými lůžky a jednou přistýlkou. Samozřejmostí chalupy je vlastní koupelna s vanou, pračkou, žehličkou, toaletou a také další samostatná toaleta. V prostorách chalupy je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Na terase u chalupy se nachází zastřešené dřevěné posezení, gril a zahradní krb s ohništěm. Na zaparkování aut využijete prostor přímo u chalupy. Pokud byste si chtěli dopřát vydatný oběd či večeři, poblíž chalupy je situována restaurace. Přijeďte strávit Vaši dovolenou do Primachalupy a odpočiňte si od všedního pracovního tempa.