Jen 250 m od lanové dráhy na Černou horu

Pokud jste se rozhodli strávit Vaši dovolenou v Jánských Lázních a hledáte ubytování za výhodnou cenu, náš Privat 308 je pro Vás správná volba.

Ubytování se nachází jen 200 metrů od centra města. V bezprostředním okolí můžete využít služby několika koupališť, termálních bazénů místních lázní a sportovních středisek např. na hru minigolfu i tenisu. Adrenalin zažijete při jízdě na Bobové dráze Berta. Vynikající místní lázně a wellness centra se naopak postarají o Váš relax a pohodu během pobytu. Pokud se zajímáte o zimní sporty, určitě si přijdete na své v špičkovém lyžařském středisku Skiresort Černá hora - Pec. Nejbližší lanovka na Černou horu je od ubytování vzdálena jen 300 metrů.

Privat 308 má pro Vás ubytování k dispozici celoročně. Ubytujeme Vás v jednom 2-lůžkovém pokoji a třech 2-lůžkových pokojích s možností přistýlky na rozkládacím křesle. Celková kapacita ubytování je 11 lůžek včetně přistýlek.

V každém pokoji je pro Vás připraven televizor se satelitním příjmem, vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Hostům je k dispozici společenská místnost s kuchyňským koutem se základním vybavením na přípravu stravy (mikrovlnná trouba, elektrický vařič, rychlovarná konvice, lednička a běžné kuchyňské vybavení). Ve všech prostorách ubytování je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

V budově ubytování se nachází místnost na úschovu kol a lyží i sušárna bot a oblečení. V letních měsících je pro Vás připraveno i exteriérové posezení. Velmi rádi Vám zajistíme mobilní výlety po zajímavostech v okolí dle Vašeho výběru (za poplatek). Zaparkujete Vaše auta přímo u Privatu 308 a užijte si Jánské Lázně plnými doušky.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky