Komfortný privát na skok od sjezdovek

Privát 55 leží v části Svatý Petr, poblíž populárního horského střediska Špindlerův mlýn. Okolní Krkonoše lákají turisty během celého roku.

Ubytování leží 750 metrů od Ski areálu Svatý Petr, ke kterému se dostanete na lyžích případně skibusem (zastávka 50 metrů od privátu). V okolí je samozřejmě k dispozici mnoho dalších sjezdovek, s celkovou délkou až 25 km, a 14 lanovek. Kromě lyžování můžete vyzkoušet různé jiné zimní sporty, například sáňkování, běžkování, snowtubing, lezení po ledu i jízdu na sněžném skútru. V létě se vydejte na turistiku po Krkonoších, mezi vyhledávané cíle patří pramen Labe, ledovcové jezírka Sněžné jámy nebo Labský či Pančavský vodopád. V lokalitě je také množství cyklostezek a když se unavíte, na některých částech trasy Vás sveze cyklobus. Zábavu pro děti i dospělé najdete na bobové dráze s 22 zatáčkami. Spolu s rodinou si můžete zahrát minigolf nebo zapůjčit koloběžky. Odpočinek po dni plném aktivit Vás čeká v některém z wellness center.

Celoročně máme pro Vás k dispozici ubytování v soukromí pro 10 osob. Pohodlně se u nás ubytují menší skupiny nebo rodiny s dětmi (ve věku od tří let). Připraveny jsou pro Vás tři pokoje, jeden 2-lůžkový se dvěma samostatnými lůžky, a dva rodinné pokoje, každý se dvěma ložnicemi (jedna s manželskou postelí a jedna se dvěma samostatnými lůžky). Každý z pokojů je vybaven lednicí a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Ve společenské místnosti (využívané i majitelem) najdete jídelní posezení, kde se podávají snídaně. K dispozici je Vám zde také televizor se satelitním příjmem. Příjemnou atmosféru v místnosti dotváří krb na dřevo. Po dohodě s majitelem můžete využít také kompletně vybavenou kuchyň či pračku.

V letních měsících si vychutnáte posezení na čerstvém vzduchu v altánku. V případě zájmu pro Vás připravíme i gril. Sportovní nadšenci ocení prostor pro ukládání lyží a kol. Přímo u objektu je umožněno parkování pro 4 auta, v zimním období je přístup ztížen z důvodu sněhové přikrývky. Rádi Vás přivítáme v Privátu 55!


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Pouze dospělé (bez dětí), Jen manželské páry, Starší než 25 let, Starší než 35 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Kuřáky