Ubytování v soukromí s možností masáží

Privat Šírovi najdete ve městě Rokytnice nad Jizerou, v části Horní Rokytnice. Dům stojí v klidné části, odkud můžete vyrazit na túry nebo na procházku do lesa. V blízkosti se nachází několik lyžařských areálů.

Přímo v objektu poskytujeme masážní služby a jiné wellness procedury, objednávka je nutná předem. Ve městě a okolí si můžete vybírat z mnoha turistických cílů, vydejte se například na nenáročné procházky k skalní vyhlídce Strážník, k Huťskému vodopádu nebo navštivte rokytnické kapličky. Delší túra Vás čeká, pokud se chystáte na Zlaté návrší, k prameni Labe nebo k Sněžným jámám. Vynikající výhledy si vychutnáte z rozhledny Štěpánka nebo z Majáku Járy Cimrmana v obci Příchovice či ze známé rozhledny Žalý na Benecku. Pokud máte rádi adrenalin, vyzkoušejte lanový park a bikepark v Skiareálu Spartak Rokytnice, bobovou dráhu a vertical park v Harrachově nebo si zajděte zahrát paintball do Adrenalin parku Rokytnice. V některých sportovních areálech je možný pronájem kol, terénních koloběžek, motokár či čtyřkolek. Řeku Jizeru můžete splavit na raftu, na různých úsecích řeky natrefíte na různé stupně náročnosti. V letních vedrech se osvěžíte na koupalištích (Jablonec nad Jizerou, V Mlejnkách, Zákoutí Harrachov). V okolí jednoho kilometru najdete hned tři lyžařská střediska, Ski areál Horní Domky, Skiareál Modrá Hvězda a Skiareál Sachrovka.

Celoročně nabízíme ubytování pro 9 osob ve třech pokojích v podkroví rodinného domu. V přízemí bydlí majitelé a první patro je v dlouhodobém pronájmu.

Dvoulůžkový pokoj a třílůžkový pokoj využívají společnou koupelnu s vanou a toaletou a proto jsou vhodné k pronájmu pro rodinu s dětmi nebo skupinku známých. Čtyřlůžkový pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Lůžka ve všech pokojích jsou samostatné, lze je spojit do dvojlůžek. Ve všech pokojích je součástí vybavení i stůl s židlemi a v 2-lůžkovém a 4-lůžkovém najdete i televizi se satelitním příjmem.

V celém objektu je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet. Všem hostům je k dispozici společná kuchyňka s keramickou varnou deskou, lednicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem a rychlovarnou konvicí. Nachází se zde i jídelní posezení a televize. Na zahradě si posedíte pod přístřeškem a pro děti je zde houpačka. V létě kola a v zimě lyže si odložíte v garáži. Sušení věcí je, zejména v zimních měsících, možné v kotelně. Parkovací místa pro 5 aut najdete přímo u domu. Těšíme se na Vaši návštěvu v Privatu Šírovi.


Preferujeme: Rodiny s dětmi, Starší než 25 let
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Kuřáky