Útulné ubytování plné zážitků - zvířatka

Patříte k těm typům hostů, kteří preferují život na vesnici v obklopení jedinečné přírody? Tak přijďte k nám, do námi pojmenovaného Ranču Jaroslava, který se nachází v malebné obci Březník, v okrese Třebíč, v kraji Vysočina. Název dostal i díky malé farmě s domácími zvířátky - slepicemi, husami, králíky i holuby, co zaujme nejedno dětské srdce.

Celoročně Vás ubytujeme v zadní části rodinného domu (apartmánu), kterou nazýváme Ranč Jaroslava. Kapacitně je přizpůsobena pro 3 až maximálně 5 osob. Samostatný vstup Vám zajistí soukromí během Vašeho pobytu.

Užívat si společné chvíle můžete v obývací místnosti s televizí se satelitním příjmem a gaučovým sezením. Gauč slouží během noci jako přistýlka pro přespání 2 hostů. V obývacím pokoji je součástí kredencu i plynový sporák s troubou, lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, kuchyňské nádobí a jídelní posezení. Spánek zajišťuje ložnice, kde je umístěna manželská postel a samostatné lůžko. Komfort celému našemu ubytování poskytuje vlastní koupelna s vanou a toaleta.

V exteriéru ubytování si na zahradě odpočinete pod pergolou s venkovním posezením. Dětičky se potěší našim domácím zvířatům. Připravili jsme pro ně i hračky. Po dohodě Vám umíme připravit snídani. Zaparkovat auta je možné přímo při ubytování. Těšíme se na Vás!

Co nabízí okolí? Určitě Vás v letním období rozradostní možnost cyklovýletů nebo nenáročných túr, či sběru lesných plodů a hub. Obec pořádá i známé Folkové prázdniny, kde se naučíte tradiční řemesla, tance a mnoho jiného. Poznávat historie se dá na blízkém Hradu Lamberk. V zimě si dobře zabežkujete po tratích naší krásné krajinky.