Podzimní akce / dítě do 12 let zdarma

Prázdniny pá 25. 10. až středa 30. 10. (hotel)
DÍTĚ DO 12 LET ZDARMA (jedno dítě)
- při ubytování na dvě až čtyři noci: 1x vstup do wellness zdarma
- při ubytování na pět nocí: sleva 10% z ceny ubytování, 2x vstup do wellness zdarma

Rekreační středisko Budoucnost se nachází ve vesnici Nová Ves, která je částí města Frýdlant nad Ostravicí, v okrese Frýdek-Místek, v podhůří Moravskoslezských Beskyd. Středisko leží v blízkosti řeky Ostravice, na okraji lesíka.

Nabízíme Vám dva typy ubytování, během celého roku jsou Vám k dispozici 2-lůžkové hotelové pokoje a 3 až 4-lůžkové apartmány, v letním období (od května do září) je možné se ubytovat i v 4-lůžkových chatkách.

V hotelových pokojích a apartmánech najdete kromě lůžek a úložných prostorů také televizi a v apartmánech i pohovku a pracovní stůl. Součástí každé ubytovací jednotky je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V každé chatce najdete dvě patrové postele. Chatky nedisponují vlastními koupelnami, využívají společné sociální zařízení (dámské a pánské) v přízemí hotelové budovy. V pokojích i v chatkách je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet. V případě zájmu Vám poskytneme dětskou postýlku.

Součástí střediska je restaurace, která zajišťuje celodenní stravování a také zde pro Vás rádi uspořádáme oslavu nebo svatbu. Pro oslavy nebo firemní akce je možné využít i kongresový sál s terasou (pro 50 až 80 osob dle uspořádání) nebo jídelní salonek (pro 30 osob), v případě potřeby Vám poskytneme i promítací techniku ​​a flip chart. V objektu se nachází také pivnice zařízená nábytkem z masivního dřeva, kde podáváme 4 druhy piva a podíváte se tu na sport na velké obrazovce. Venku si můžete posedět na některé z teras, v altánku nebo u ohniště.

Středisko nabízí několik možností jak strávit volný čas, v areálu najdete inline ovál i hřiště pro míčové hry (volejbal, nohejbal) a hřiště na petangue. Zahrát si můžete i stolní tenis nebo využijete fitness místnost. Pokud zatoužíte po odpočinku, určitě oceníte wellness se saunou a oddychovou zónou, po předchozí dohodě pro Vás zajistíme i masážní služby. Děti si volný čas zkrátí hrou v dětském koutku uvnitř nebo na hřišti v areálu. Pokud k nám přijíždíte na cyklistiku, máme pro Vás prostor na odkládání kol v garáži. Auta zaparkujete na 30 parkovacích místech (hlídano kamerovým systémem).

Město Frýdland nad Ostravicí je ideálním výchozím bodem pro túry v Beskydech, k oblíbeným cílům patří vrchy Lysá hora, Skalka nebo Ondřejník. V okolí města si můžete zahrát golf hned na dvou hřištích, Ostravice a Čeledná. V nedalekém městě Štramberk doporučujeme navštívit hrad, botanickou zahradu i minizoo Aqua Terra. Příjemným rodinným výletem bude i exkurze do Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Kousek historie najdete i na zámku Frýdek nebo u zříceniny Hukvaldy. Za letním osvěžením zajděte na koupaliště Sluníčko Ostravice, na zábavu ve vodě Vás vylákají aquaparky Olešná a Frenštát pod Radhoštěm. V zimě Vám volný čas vyplní lyžování na svazích lyžařských středisek Malenovice, Ostravice, Palkovice či Opálená.