Bohatě vybavený areál s chatkami

Klidné prostředí jihočeských rybníků a lesů - přesně zde se mimo obec Velká Turná nachází náš Rekreační areál Milavy. U nás máme útulně zařízené chatky, sruby, rybník i restauraci.

Náš rekreační areál je Vám k dispozici během letní sezóny (od května do září). Ubytování nabízíme nejen v těchto ubytovacích jednotkách (110 osob), máme vyhrazená místa pro karavany a stany. Vybrat si můžete:

- dva sruby pro 5 osob, které disponují pěti oddělenými lůžky, umyvadlem, kuchyňkou (s el. vařičem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a ledničkou), obývací místností (jídelní sezení, televizor), sprchovým koutem a terasou s posezením.
- pětadvacet chatek, v nichž pokaždé využijete čtyři lůžka a posezení.

V areálu můžete využívat společné sociální zařízení - sprchové kouty a toalety. Pro přípravu jídel slouží společná kuchyň s plynovými sporáky s troubami a sezením. Na recepci Vám zapůjčíme elektrospotřebiče, vyperete si prádlo i Vás nasměrujeme do restaurace s terasou (možnost celodenního stravování). U nás si denně koupíte jídla v malém obchůdku.

Hosté mohou využívat gril, ohniště a posezení. Děti se zabaví na houpačce, prolézačce a trampolíně. Oblíbené jsou také hry, jako kulečník, petangue, stolní fotbal, stolní tenis a badminton. Víme dohodnout rybolov na naší vodní ploše (za poplatek). Samozřejmou součástí je bezplatné WiFi připojení na internet. Parkování aut je přímo v areálu. Těšíme se na Vás!

Koupání, surfování i lov ryb je možné v rybníku Milavy (asi 100 m od chatek). Oblastí vede mnoho cyklostezek i chodníků pro pěší turisty. Nabídneme Vám mapu s množstvím kulturních památek a zajímavostí - rozhledna Velký Kamýk, Hrad Strakonice, Zámek Blatná i Hrad Písek. Ve větší vzdálenosti můžete navštívit i Skanzen Chanovice, Krokodýlí zoo Protivín i Rybářské muzeum ve Vodňanech. Chladnější večery si zas dopřejte nenáročné romantické procházky v našem areálu.