Útulné pokoje v příjemné lokalitě.

Restaurace a penzion Jilm najdete ve městě Jilemnice, okres Semily, v Krkonoších. Je výborným výchozí bodem na výlety po celém regionu.

Přímo ve městě se nachází sportovní centrum s plaveckým bazénem, saunou, solnou jeskyní i krytou halou. Pokud máte rádi kulturu navštivte místní Krkonošské muzeum a pěkné historické náměstí. Turisté si přijdou na své v oblíbeném Krkonošském národním parku se spoustou zajímavých vyhlídek na okolí. V blízkosti penzionu je situováno několik běžkařských tratí a mnohá lyžařská střediska jako např. Ski areál Kozinec, Horní Mísečky, Benecko, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Jánské Lázně a pod.

Náš penzion je pro Vás otevřen během celého roku a nabízí Vám celkovou kapacitu 15 lůžek včetně jedné přistýlky (rozkládací křeslo, vhodné spíše pro děti a hosty nižšího vzrůstu). Nabízíme Vám tyto pokoje:
- dvoulůžkový pokoj č. 1 s přistýlkou,
- dvoulůžkový pokoj č. 2 a č. 4,
- třílůžkový pokoj č. 3,
- pětilůžkový pokoj č. 5.

Pokoje jsou vybaveny samostatnými lůžky, které jsou přizpůsobitelné podle potřeby (lze je spojit nebo rozpojit). V každém pokoji se nachází televize se satelitním příjmem, posezení a vlastní koupelna s vanou a toaletou. Dětská postýlka po dohodě. Bezplatné WiFi připojení na internet je samozřejmostí.

Na chodbičce mohou ubytovaní hosté využít společný kuchyňský koutek s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a chladničkou. V restauraci s barem Vám velmi rádi připravíme vydatné snídaně a děti se zde potěší dětskému koutku.

Příjemný čas strávíte posezením na terase, opékáním na ohnisku a ti nejmenší se v exteriéru zahrají v pískovišti a na houpačce. Na úschovu kol a lyží je v penzionu k tomu určený prostor. Vaše auta zaparkujete přímo u objektu. Už teď se těšíme na Váš pobyt v Restauraci a penzionu Jilm!