Romantické ubytování s vinným sklípkem

Rezidence Adalbert stojí na vinařské ulici ve městě Valtice na jižní Moravě. Valtice jsou druhou největší vinařskou obcí v Česku a jejich historické centrum bylo prohlášeno za městskou památkovou zónu.

Tento kraj je bohatý na historii a kulturu, Lednicko-valtický areál je oblíbený u turistů zaslouženě, najdete tu například zámky Valtice a Lednice, letohrádek Belveder, Dianin chrám, množství parků, minaret i jezírka. Při Valtickém zámku si můžete prohlédnout unikátní bylinkovou zahrádku s více než 300 druhy bylin. Při pobytu na jižní Moravě je téměř povinností věnovat nějaký čas i vínu, navštivte například Salón vín České republiky se stálou degustační expozicí nebo zajděte na degustaci vín k některému z lokálních výrobců, doporučujeme například Moravíno s.r.o. Za zmínku stojí i historické Valtické podzemí, které je tvořeno propojenými vinnými sklepy v délce 900 metrů. Jižní Morava je ideálním místem na cyklistiku a sportovci zde najdou mnoho možností sportovního vyžití. V létě najdete osvěžení na koupalištích v Břeclavi a v Mikulově. Odpočinek si dopřejete v Aqualandu Moravia nebo termálních lázních Laa v Rakousku.

Celoročně nabízíme luxusní ubytování s kapacitou pro 4 - 5 osob. Ubytování uspokojí potřeby i nejnáročnějších hostů.

V obývací místnosti se podíváte na televizi se satelitním příjmem a blue ray přehrávačem. Posedět si můžete na pohodlné sedací soupravě v obývací místnosti nebo zvolíte ratanové křesla v zimní zahradě, kde Vám příjemnou atmosféru dotvoří biokrb. Jídla podle vlastních představ si připravíte v kompletně vybavené kuchyni s keramickou varnou deskou, elektrickou i mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem a kávovarem. Jídelní stůl je dostatečně velký na rodinnou večeři.

Po dni plném zážitků si vyberete některou ze dvou ložnic, obě jsou dvoulůžkové, v jedné najdete manželskou postel, ve druhé dvě oddělená lůžka. Další postel je umístěna v mezonetu. Pro děti Vám poskytneme dětskou postýlku. K dispozici jsou Vám dvě koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Celý objekt je klimatizovaný a je pro Vás zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Důležitou součástí rezidence je soukromý vinný sklep, kde je možná degustace vín od vyhlášených vinařů. Při pěkném počasí využijete i posezení na zahradě. Snídaně pro Vás zajišťujeme v blízkém partnerském hotelu. Parkování pro dvě auta je možné na uzavřeném parkovišti u domu, kde si můžete odložit i kola.

Dopřejte si na dovolené trochu luxusu a relax při sklenici vínka. Těšíme se na Vaši návštěvu v Rezidenci Adalbert.