Chalupa s velkou zahradou a bazénem

Prostorná chalupa Rezidence Brod nad Dyjí Vám nabízí komfortní ubytování situované v blízkosti Chráněné krajinné oblasti Pálava, v obci Brod nad Dyjí.

Brod nad Dyjí se nachází u Vodní nádrže Nové Mlýny, kde si zejména během pěkných dní užijete vodní sporty, vyhlídkovou plavbu lodí a v horkých dnech i plavání. Na své si tu přijdou zejména cyklisté, pro které jsou připraveny cyklostezky, ale i milovníci přírody a kulturních památek. Pokud máte rádi vínko, neváhejte navštívit některou z vinic a vinných sklípků uprostřed Dyjské přírody. Pokud si chcete udělat výlet, určitě nezapomeňte navštívit překrásný Lednicko-Valtický areál s precizně upravenými zahradami a pohádkovým zámkem.

Naše bezbariérová rezidence má pro Vás dveře otevřeny během celého roku. Svým komfortním prostorem nabízí možnost ubytování až 16 hostů.

Na společné chvíle s blízkými můžete využít obývací místnost se stylovým gaučem, odkud vede vstup na verandu s dřevěným posezením a televizorem. Obývák je propojen s kompletně zařízenou kuchyní vybavenou navíc i myčkou nádobí a jídelním posezením.

Pro Váš příjemný spánek jsme připravili tři 2-lůžkové ložnice s manželskou postelí, dvě 3-lůžkové ložnice s manželskou postelí, samostatným lůžkem a jedno 4-lůžkové studio se dvěma manželskými postelemi. Ve studiu se nachází stůl s židlemi, kuchyňský koutek s elektrickou plotýnkou na vaření, rychlovarnou konvicí i koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V rezidenci jsou k dispozici další dvě koupelny, každá se sprchovým koutem a toaletou, jedna navíc i s pračkou. Ve všech prostorách je k dispozici bezplatné WiFi připojení.

Během příjemných dní si můžete posedět na terase nebo v altánku s grilem. V letních měsících se navíc ochladí v nafukovacím bazénu. Na zahradě se nachází zastřešený prostor určený pro úschovu kol. Mysleli jsme i na těch nejmenších a zajistily dětskou postýlku, dětskou jídelní židli, pískoviště s hračkami i trampolínu. Ve venkovních prostorech je třeba po 22:00 hod. dodržovat noční klid nakolik se dům nachází v zastavěném území obce.

Tak tedy neváhejte a zaparkujte Vaše auta přímo u Rezidence Brod nad Dyjí a prožijte dokonalé chvíle v kruhu blízkých. Těšíme se na setkání s Vámi.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domácí zvířata, Kuřáky