Moderní ubytování v historickém centru

Rezidenci Černý Medvěd najdete v centru Znojma, na jihozápadě Jihomoravského kraje. Jedná se o skutečně výjimečnou pozici přímo v městské památkové rezervaci.

Celoročně Vás rádi přivítáme v rezidenci s celkovou kapacitou pro 27 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje a apartmány:
- tři 2-lůžkové pokoje s manželskou postelí,
- tři 3-lůžkové pokoje s manželskou postelí a samostatným lůžkem,
- apartmán Evelína - s jednou ložnicí s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky,
- apartmán Karolína - se dvěma ložnicemi (manželská postel a dvě samostatná lůžka / manželská postel).

V každé ložnici najdete kromě lůžek a úložných prostorů i televizi. Ve všech pokojích i apartmánech se nachází vlastní koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou, fén a žehličku Vám rádi poskytneme na požádání. Součástí apartmánů je i kuchyň s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou nádobí, lednicí s mrazákem, samozřejmostí je i jídelní stůl. V největším apartmánu Karolína najdete i obývací místnost se sedací soupravou a televizí, k tomuto apartmánu náleží i terasa.

Ve všech pokojích a apartmánech je dostupné bezplatné WiFi připojení na internet. V případě potřeby Vám připravíme i dětskou postýlku a vysokou židličku. Určitě oceníte vyhrazený prostor pro odkládání kol. Parkování je možné na veřejném parkovišti.

Město během celého roku láká turisty, ať už milovníky historie, vína nebo vodáky. Pro nadšence historie doporučujeme návštěvu Rotundy sv. Kateřiny, barokního zámku, hradu nebo podzemí města, které Vás překvapí nejdelším systémem chodeb a sklepů v Česku (27 km). Pokud se rozhodnete pro poznávání přírodních krás, Vaše kroky budou jistě směřovat do Národního parku Podyjí. Cyklisté si užijí cyklistické stezky v okolí, od lokálních jako Znojemská vinařská až po dálkové (Trasa šesti měst). Na splav vás láká řeka Dyje, ve městě najdete i půjčovny raftů a kánoí. Pokud u vody raději odpočíváte, zajděte na městskou plovárnu Louka, na koupaliště Pohoda Únanov nebo využijte možnosti přírodního koupání na Vranovské přehradě a na přehradě Jevišovce. Naplánujte si také výlet k rakouským sousedům, kde si můžete například odpočinout v lázních Laa.