Romantická roubená chalupa - pro rodiny

Pokud jste zatoužili po dovolené či romantickém pobytu, srdečně Vás zveme do Roubené chalupy Krátká 31, přímo na kraji obce Krátká, v lokalitě Vysočina. Naše historická chalupa se šindelovou střechou je součástí památkové rezervace, tvořenou trojobcami s původním charakterem - Krátká, Samotín, Sněžné.

Každý den v roce Vám nabízíme dřevěnou chalupu, která disponuje celkovou kapacitou pro 11 hostů. Už v přízemí si užijete teplo z krbové pece v obýváku, který disponuje taktéž i velkým masivním stolem a židlemi, pohovkou a rozkládacím gaučem (dohromady slouží jako přistýlky pro 3 osoby). Přípravu chutných jídel lze realizovat v prakticky zařízené kuchyni. Součástí je také prostorná, dřevem obložená koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Podkroví tvoří dvě ložnice. Každá ložnice je 4-lůžková se samostatnými postelemi, které se dají i spojit dohromady.

V exteriéru máte k dispozici venkovní posezení, ohniště i gril. Děti se vyhrají na pískovišti. Na požádání Vám zajistíme dětskou postýlku i vysokou židličku na krmení. U nás máte možnost uschování kol, běžek i kočárů v dřevníku. Parkování Vašich aut je zajištěno přímo u chalupy.

A co nabízí malebné okolí obce Krátká? Historii pocítíte už přímo v obci na místních typických domech. Oblast je ideální pro výlety do pahorkatiny s lužním i lesním porostem, během nichž si například nasbíráte lesní plody a houby. Nevynechejte Drátenickú skálu aj Žďárské vrchy. Krásnou krajinu si vychutnáte i ze sedla kola. V létě se vykoupete v Milovským rybníku, v zimě si oblíbíte běžecké lyžování.