Roubenka v nádherném prostředí

Moderní Roubenka Jette se nachází v kouzelné zemi Podkrkonoší, na okraji Českého ráje, v rekreační oblasti obce Vidochov. Dokonale se u nás zrelaxují rodinky s dětmi či skupinky přátel a známých.

Nejen romantické procházky si užijete během poznávání okolí. Doporučujeme Vám navštívit Barokní kostel sv. Máří Magdalény i Hrad Pecka. Ze sedla kola poznáte i soustavu vodopádů Novopacké vodopády nebo jedinečné Prachovské skály. Spolu s dětmi si zabavíte v největším přírodním Dětském areálu Šťastná země. Do období středověku se dostanete ve stylové hospodě, zámku i pivovaru v jednom - Zámku Dětenice. V období během zimy si užijete upravované svahy lyžařského střediska Skiareál Máchovka.

Celoročně Vám nabízíme k pronájmu naši Roubenku Jette, která je připravena pro trávení mimořádného času s nejbližšími až pro 10 hostů. V přízemí Vám teplo z krbové pícky dodá nepopsatelnou atmosféru při oddechování na gaučovým sezení i sledování televizoru se satelitním příjmem. Vynikající teplé či studené pokrmy si můžete každý den uvařit kompletně zařízené kuchyni (el. spotřebiči a kuch. nádobím) s jídelním sezením. Přízemí drevěnice dotváří samostatná toaleta.

Ničím nerušený spánek si dopřejete v jedné ze čtyř ložnic. Využívat můžete dvě 2-lůžkové se samostatnými lůžky, jednu 3-lůžkovou se samostatnými lůžky a jednu 3-lůžkovou s palandou, samostatným lůžkem a dětskou postýlkou. Hosté zde využijí koupelnu s vanou, sprchovým koutem, pračkou a toaletou. Samozřejmostí je bezplatné WiFi připojení na internet.

Exteriér ubytování je výborný na to, aby ste zde lenošili na venkovním posezení na terase nebo si připravili jídla na grilu. V technické místnosti si uschováte Vaše kola a lyže. Parkování aut jsme zajistili přímo u objektu. Těšíme se na Vás v Roubenke Jette.