Výborný poměr cena a kvalita!

Zajímá Vás, co region Plzeňsko nabízí? Přijďte k nám na Plasko a prožijte skvělý pobyt. Ubytovat se můžete přímo v ubytování Sadílková - ubytování v soukromí.

Každý den v roce Vás dokážeme ubytovat v našem ubytováni v soukromí. Celková kapacita ubytování je 6 hostů, kteří si u nás mohou vybrat z jednoho menšího (pro 2 osoby) a jednoho většího apartmánu (pro 4 osoby). Apartmány jsou řešeny téměř totožně.

Jedná se o 2 samostatné jednotky ve zděné budově vedle našeho domu se samostatnými vchody. V každém apartmánu využijete příslušný počet lůžek. K přípravě jídel poslouží kuchyňský kout s vařičem, varná konvice, mikrovlnka a lednička. Nechybí také vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Ve větším apartmánu jsou pokoje oddělené závěsem. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Klidně si odpočinete i na vnějším sezení při ubytování. Rovněž zde zaparkujete i svá vozidla. Pokud raději poznáváte okolí, vyberte se po mnoha turistických trasách a cyklostezkách až přímo k Cisterciáckýmu klášteru. Navštívit můžete Národní technické muzeum Centrum stavitelského dědictví Plasy i Fantasy Golf a ZOO Plasy. Koupání je možné na místní přehradě.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí, Domácí zvířata, Kuřáky