Útulný penzion s bazénem, restaurací

Zveme Vás do Sedloňovského dvora, který leží v CHKO Orlické hory, na okraji obce Sedloňov. V rámci ubytování můžete využívat vnitřní bazén či restauraci s krčmou.

Celoročně přístupný penzion Sedloňovský dvůr je kapacitně připraven pro 14 až maximálně 16 osob. Ubytovat se mohou skupinky, páry i rodinky v těchto pokojích:

- přízemní Pokoj A pro 4 osoby, který disponuje dvěma ložnicemi - v jedné dvě oddělená lůžka, v druhé dvě oddělená lůžka,
- podkrovní Pokoj B pro 6 až 8 osob se dvěma ložnicemi - v jedné dvě pevná lůžka a možnost dodání dvou přistýlek na matraci, v druhé ložnici čtyři oddělená lůžka,
- podkrovní Pokoj C pro 4 osoby, který disponuje dvěma ložnicemi - v jedné dvě oddělená lůžka, v druhé dvě oddělená lůžka.

Všechny tři ubytovací jednotky jsou obsahově vybaveny totožně. Ložnice jsou pokaždé odděleny chodbičkou, kde je lednice a rychlovarná konvice. Vždy je jedna z ložnic dovybavena také televizí se satelitním příjmem. V celém objektu je WiFi připojení na internet zdarma.

Pokud rádi plavete, u nás naplno využijete vnitřní bazén (v provozu od 15.5. do 15.9.). Po této aktivitě si můžete ugrilovat vlastní steak na lávovém kameni v naší restauraci. Restaurace má oddělenou část, sloužící jako salonek. V rámci ubytování se dá platit kartou, odložit si kola do prostoru na to vyhrazeného, objednat si masáže nebo půjčit si dětskou postýlku. Děti mohou naplno využívat houpačku, skluzavku i trampolínu. Dospělí zas terasu s posezením. Parkování aut je přímo u penzionu. Těšíme se na Vás!

Nabídka aktivit v okolí: Během pobytu u nás můžete jezdit na kole nebo poznávat scenérie pěšky. 300 metrů od nás je upravována sjezdovka s umělým osvětlením, kde se dá také běžkovat. Lyžovat se dá i v obci Deštné a Olešnici. K oblíbeným cílům turistů patří lanový park, Safari Dvůr Králové, Skanzen Uhřínov, Rozhledna Dobrošov, zámky Opočno a Nové Město nad Metují. Koupat či lovit ryby se dá ve vodní nádrži Rozkoš.