Ubytování, kde je klid, bezpečnost

Sezónní vodácká ubytovna Želiv - to je místo, kde si dokonale odpočinete v krásném prostředí Vysočiny, v známém Želivě. Ubytování je vhodné pro jednu skupinku navzájem se znají hostů.

Sousední nejtěžší kanál Evropy na Trnávce je využíván zejména vodáky, kteří mají rádi adrenalinové sporty. Pokud jste spíše suchozemský typ hosta, vydejte se po značených cyklostezkách a chodnících pro turisty poznávat krásy Vysočiny. Zajisté nevynechejte Želivský klášter, koupání na přehradě Vřesník, přehradě Trnávka i Sedlické přehradě. S dětmi můžete navštívit ZOO, katakomby i aquapark v Jihlavě. K dalším cílům turistů patří: Lipnice nad Sázavou s hradem a Haškovým muzeem, Humpolec se zříceninou hradu Orlík a muzeem, i Křemešník s rozhlednou.

V letním období nabízíme náš rekreační domek - Sezonní vodáckou ubytovnu Želiv, který disponuje kapacitou pro 23 osob. Ubytování je příjemným místem na klidnou dovolenou jedné skupinky hostů. V rámci ubytování je rozmístěno těchto šest pokojů:
- jeden 3-lůžkový s oddělenými lůžky,
- pět 4-lůžkových se dvěma oddělenými lůžky a palandou.

Čas ve společnosti druhých si užijete v kuchyni, kde jsou kromě jídelní sezení připraveny i el. spotřebiče pro přípravu jídel. K dispozici je elektrický sporák s troubou, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. V ubytováni jsou také dvě koupelny - každá se dvěma sprchovými kouty a třemi toaletami. Zajistili jsme také bezplatné WiFi připojení na internet.

Areál ubytování je velký. Na travnaté ploše nachytáte bronz - lenošením na dece nebo na posezení. Kdekoliv se dá založit oheň na opékání buřtů. Nabízíme také možnost uschování kol. Parkování aut je přímo u objektu. Těšíme se na to, jak prožijete radostné chvíle u nás!