Domek na okraji lesa, s krbem ve skále

Koho láká poznávání přírody v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko, v obci Horní Vidim? Ať přijde a ubytuje se v našem útulném Skalním domku, kteří je jedinečný také díky posezení ve skále s krbem.

Obec Horní Vidím je super výchozím bodem pro provádění pěší turistiky, cyklistiky i nordic walkingu. Odvážnějším doporučujeme výlet na Vidimské lávky. Do 5 km od obce se přenesete do minulosti prohlídkou hradu Kokořín. Spolu s dětmi si naplánujte výlet do Zooparku Zelčín. Zchladit se během horkých dnů víte v Pískovně Dobříň - přírodním koupališti i v Máchověm jezeře. Zábava nekončí ani v aquaparku v Liberci. V období, kdy teplota klesá pod bod mrazu si přibalte na dovolenou brusle na led.

Celoročně Vás ubytujeme v našem zajímavém Skalním domku, jehož celková kapacita je připravena pro spánek až 8 hostů. V přízemí se nachází společenská místnost s krbem, jídelním posezením, rádiem, hrami a gaučovým sezením (sloužícím po rozložení pro spánek 2 hostů). Výborné teplé i studené pokrmy uvaříte v kuchyni vybavené el. dvouvařičem, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Rovněž zde využijete koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. I samostatným vchodem zvenčí vstoupíte do ložnicové části ubytování. Vyspíte se zde na čtyřech pevných lůžkách jakož i dvou matracích.

Sluneční paprsky Vás pohladí při relaxování na venkovním posezení u ohniště. V skále se nachází netradiční posezení s krbem. Po dohodě si u nás uschováte Vaše sportovní potřeby (kola, lyže, kočárky). Vezměte se sebou Vašich malých čtyřnohých miláčků, zaparkujte Vaše auta přímo ve dvoře a prožívejte krásný čas s rodinkou, přáteli nebo jen s těmi, se kterými chcete přicházet na nové myšlenky v Kokořínsku. Těšíme se na Vás!