Apartmány na nejlepším místě na Klínovci

Skiapartmány Klínovec se nacházejí v těsné blízkosti Skiareálu Klínovec, největšího lyžařského střediska v Krušných horách.

V letním období mezi aktivitami v této oblasti dominuje turistika a cyklistika. Pěšky se můžete vydat na túry po hřebenech Krušných hor nebo si odskočit až do Německa. Z cyklistických túr stojí za zmínku okruhy okolím Klínovce (délka 45 km) a po okolí Božího daru (délka 27 km). Z přírodních zajímavostí můžete navštívit Božídarské rašeliniště s naučnou stezkou. Hlavní sezónou je tu zima, v okolí naleznete nespočet lyžařských středisek, z nich nejbližší je Skiareál Klínovec s 9 sjezdovkami různých úrovní náročností. Běžkaři ocení Krušnohorskou magistrálu, která zahrnuje více než 100 km upravovaných tras. Pokud hledáte zábavu pro děti, naplánujte si výlet do Zooparku Chomutov, do aquaparků Jáchymov a Klášterec nad Ohří. Z historických památek turisté rádi obdivují zámky Klášterec a Kadaň nebo zříceninu Hasištejn.

Během celého roku nabízíme ubytování v 15 pokojích s celkovou kapacitou pro 57 hostů. K dispozici jsou Vám tyto pokoje:
- jeden 2-lůžkový pokoj,
- jeden 2-lůžkový pokoj s přistýlkou,
- dva 3-lůžkové pokoje,
- deset 4-lůžkových pokojů,
- jeden 6-lůžkový pokoj.

Součástí každého pokoje je vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Rovněž ve všech pokojích najdete i vlastní kuchyňský kout s keramickou varnou deskou nebo elektrickým sporákem, ledničkou, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí, v některých pokojích navíc i s myčkou nádobí. Na většině pokojů je umístěna televize a některé pokoje disponují balkonem. V celém objektu je zajištěno bezplatné WiFi připojení na internet.

Během dne je Vám k dispozici recepce. Teplé i studené nápoje si dáte v baru, který se také nachází v budově. V přízemí najdete i prostor vyhrazený pro odkládání kol a lyží (společný pro všechny apartmány). V exteriéru si posedíte na terase, na přípravu jídla zde můžete využít gril nebo ohniště. Přímo u objektu je připraveno parkoviště se 42 parkovacími místy.

Přijďte si k nám užít dovolenou, jak se patří. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Preferujeme: Rodiny s dětmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých lidí